Programy

Joanna Picheta przyszła na casting do "Top Model" z... tortem. Jak zareagowali jurorzy?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek

Joanna Picheta postanowiła spróbować swoich sił i zgłosiła się na casting do "Top Model". Dla jurorów przygotowała słodką niespodziankę. Marcin Tyszka także miał coś w zanadrzu.

Joanna Picheta od dawna marzyła, aby dostać się do programu "Top Model". W końcu dostała szansę, aby zaprezentować się na castingu do modowego show. Uczestniczka chciała wyróżnić się i pochwalić swoją pasją, którą jest cukiernictwo. Czy udało jej się przejść dalej?

Joanna Picheta w "Top Model"

Joanna Picheta zaczynała karierę w modelingu, gdy miała 14-15 lat. Nie była jednak wtedy gotowa, aby wkroczyć do tego świata. Brakowało jej pewności siebie. Jak twierdzi, teraz dojrzała do tej decyzji, dlatego zgłosiła się na casting do "Top Model". Dziewczyna dostała szansę, aby zaprezentować się przed jurorami. Towarzyszyła jej siostra Paulina i chłopak Marek. Joanna Picheta nie przyszła na casting z pustymi rękami. Przyniosła ze sobą tort własnej roboty. Cukiernictwo jest jedną z pasji uczestniczki.

Jury zaskoczył także Marcin Tyszka, który wręczył każdemu oryginalne prezenty. Były to śliniaki z ich imionami. Fotograf obdarował też gadżetem Michała Piróga, który razem z jurorami skosztował tortu przygotowanego z okazji 11. edycji programu. Po słodkiej uczcie nadszedł czas na ocenę nowej uczestniczki, która zaprezentowała się w kostiumie kąpielowym.

- Musisz popracować nad ciałem - skwitowała ją Joanna Krupa.

- Jesteś piękna dziewczyną, ale dla mnie nie na wybieg - powiedział Dawid Woliński.

- Masz bardzo ładne proporcje, nie jesteś za wysoka, pracy dużo przed tobą, ale ja na dobry początek daję ci punkt - stwierdziała Katarzyna Sokołowska.

Na "tak" był także Marcin Tyszka. Decyzja pozostawała zatem w rękach Joanny Krupy.

- Kochana jesteś śliczną dziewczyną, ale dużo pracy przed tobą. Nie chodzi tylko o to, żeby być szczupłym, ale też mieć jęrdne ciało - wyjaśniła jej gwiazda, co wzbudziło śmiech pozostałych jurorów, których rozbawiło słowo "jęrdne".

Ostatecznie Joanna Krupa postanowiła dać dziewczynie szansę i Joanna Picheta przeszła do następnego etapu, czyli boot campu.

Joanna Picheta na castingu do "Top Model"
Joanna Picheta na castingu do "Top Model"

"Top Model" - kiedy i gdzie oglądać?

Kto jeszcze oprócz Joanny Pichety wystąpi w 11. sezonie "Top Model"? Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński po raz kolejny poszukają kolejnego objawienia świata mody. Uczestników i uczestniczki jak zwykle wspierać będzie Michał Piróg. W roli mentorów pojawią się gwiazdy wybiegów, show-biznesu i świata mody.

Pierwszy odcinek 11. sezonu programu "Top Model" już 7 września. Show można oglądać w telewizji TVN i w Playerze w każdą środę o 21.35.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości