Zofia Zborowska-Wrona o pierwszym spotkaniu ojca i zięcia. Wiktor Zborowski bał się o wzrost

Zofia Zborowska-Wrona u Wojewódzkiego
Zofia Zborowska-Wrona u Wojewódzkiego
Zofia Zborowska-Wrona wystąpiła w ostatnim odcinku show Kuby Wojewódzkiego. Aktorka zdradziła szczegóły pierwszego spotkania jej ojca Wiktora Zborowskiego z Andrzejem Wroną. Kuba Wojewódzki nie został dłużny i opowiedział anegdotę o swoich teściach.

Zofia Zborowska-Wrona została zaproszona na słynną kanapę. Była gościnią finałowego odcinka show Kuby Wojewódzkiego. W rozmowie z prowadzącym opowiedziała o swoich mediach społecznościowych, o podejściu do aktorstwa oraz o relacjach rodzinnych. Aktorka zdradziła kilka szczegółów zza kulis i opowiedziała o pierwszym spotkaniu Wiktora Zborowskiego z jej wówczas przyszłym mężem — Andrzejem Wroną.

Zofia Zborowska-Wrona u Kuby Wojewódzkiego

Gwiazda jest związana z siatkarzem, byłym reprezentantem Polski, Andrzejem Wroną. Para szybko się zaręczyła, a niedługo później stanęła na ślubnym kobiercu. W 2021 roku na świat przyszła ich córka Nadzieja. W rozmowie z Kubą Wojewódzkim aktorka wyznała, co działo się przed pierwszym spotkaniem jej ojca z Andrzejem Wroną. Okazało się, że Wiktor Zborowski miał problem ze wzrostem przyszłego zięcia. Aktor mierzy niecałe 2 metry. Kuba Wojewódzki zauważył, że w takim razie jest niższy od siatkarza.

"No niższy. I to był w ogóle też kosmos, bo tata przed pierwszym spotkaniem z Andrzejem [...] tak usiadł przed tym spotkaniem zapoznania się [...] powiedział tak do mojej mamy: "Marysia, ale on jest o 10 cm ode mnie wyższy". W zasadzie ja nie wiem, czy on w życiu poznał kogoś wyższego. Może pary razy, dwa, ktoś był wyższy" - powiedziała aktorka.

Prowadzący nie pozostał dłużny. Zażartował ze swoich teściów.

"Ty masz taki problem. Ja mam problem ze swoimi przyszłymi teściami taki, że oni mnie pytają, czy mogą mi mówić na ty. Ja mówię: dzieciaki [...]. Moi teściowie są często na studiach jeszcze. To jest piękne, to są młodzi ludzie. Ja mówię: ty się ucz, potem pogadamy, synek" - powiedział Kuba Wojewódzki, nawiązując do młodego wieku swoich dotychczasowych partnerek.

Adam Woronowicz z nagrodą za filmy "Teściowie" i "Zupa nic"
Adam Woronowicz z nagrodą za filmy "Teściowie" i "Zupa nic"

Zofia Zborowska-Wrona - Instagram

Córka słynnej aktorskiej pary Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego jest influencerką na pełen etat. Jak przyznała w rozmowie z Kubą Wojewódzkim, aktorstwo zawsze postrzegała w kategoriach pasji. To też zawód zszedł na drugi plan, kiedy spełniła swoje największe marzenie — znalazła miłość.

Aktualnie Zofia Zborowska-Wrona jest mamą córki Nadziei i skupia się na prowadzeniu swojego profilu w mediach społecznościowych. Aktorka nie owija w bawełnę — na zdjęciach i filmach pokazuje prawdziwą codzienność. Internauci kochają jej szczerość, w której z trudem można doszukiwać się lukru i upiększania wizerunku.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości