Eli Pruszyńskiej z "Żon Miami" ciężko zaimponować? "Jestem onieśmielająca"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Ela Pruszyńska z "Żon Miami" wyznała dlaczego ciężko znaleźć jej drugą połówkę.

Ela Pruszyńska z "Żon Miami" opowiedziała nam, że w życiu stawia sobie spore wymagania. Ze względu na opiekę nad dziećmi nie może poświęcać dużo czasu na pracę. Wyznała także, czy trudno zaprosić ją na randkę oraz jaki byłby jej partner idealny. Łatwo spełnić jej wymagania?

Ela Pruszyńska to bohaterka programu "Żony Miami", która zasłynęła ze swojego niebywałego poczucia humoru. W show dała się poznać jako projektantka mody, bizneswoman, mama trójki nastoletnich dzieci i singielka poszukująca prawdziwej miłości.

"Żony Miami". Jakiej miłości poszukuje Ela Pruszyńska?

Ela Pruszyńska jest dla wielu osób uosobieniem kobiety orkiestry. Podejmuje świetne biznesowe decyzje, samotnie opiekuje się dziećmi i ciągle szuka nowych wyzwań. Podczas rozmowy z Dagmarą Olszewską opowiedziała o tym, jaki powinien być idealny kandydat na męża.

"Słyszałam, że trudno może być mi zaimponować. Zapisałam sobie słowo, które mnie opisuje 'onieśmielająca'. (...) Idealny mężczyzna jest dżentelmenem, który otwiera wszystkie drzwi, zamawia kolację, zawsze ma żel we włosach i traktuje mnie jak królową. Wszyscy chcemy być tak traktowani" - opowiedziała.

"Żony Miami". Jak pracuje Ela Pruszyńska? 

Wielu widzów programu podczas emisji zastanawiało się, w jaki sposób Ela Pruszyńska zarabia na życie. Tytułowa “Żona Miami” postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć, jak stara się zagospodarować swój dzień pracy. Zaznaczyła jednak, że większość czasu poświęca swoim najbliższym. 

"Budzę się o 6:30 rano, biegam po plaży, robię coś dla siebie. Następnie odpisuję na maile, chodzę na spotkania, odwiedzam 'Powder Room'. Próbuję to wszystko zrobić w 3-4 godziny. Mam dzieci, muszę je zawieźć i odebrać ze szkoły. Muszę pracować mądrze" - powiedziała Ela Pruszyńska z "Żon Miami".

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: X-news

Pozostałe wiadomości