Karolina z "Żon Miami" o walce z bezpłodnością. "Tylko dzięki temu się nie poddajemy"

Karolina Antoniades z "Żon Miami" walczy z bezpłodnością
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Karolina Antoniades to bohaterka programu "Żony Miami". W jednym z odcinków wyznała, że od dłuższego czasu wraz z mężem starają się o drugie dziecko. W rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o leczeniu bezpłodności.

"Żony Miami" to program, który ukazuje niemal bajkowe życie Polek, które swojego szczęścia szukały za oceanem. Niestety, czasami nawet największa ilość pieniędzy i możliwości nie ma wpływu na to, czy uda się spełnić największe marzenie.

"Żony Miami". Karolina Antoniades o leczeniu bezpłodności 

W programie "Żony Miami" Karolina Antoniades wraz ze swoim mężem zostali ukazani jako para, która niezwykle dużą uwagę przywiązuje do jakości jedzenia, sportu i zdrowego stylu życia. Jednym z powodów są starania o drugie dziecko. Uczestniczka show opowiedziała, o swojej walce z bezpłodnością. 

"Mogłabym powiedzieć, że posiadanie drugiego dziecka to nasze największe marzenie. Od bardzo długiego czasu staramy się o drugie dziecko. My na początku bardzo dużo podróżowaliśmy i było nam wygodniej z jednym dzieckiem. Athena też była bardzo żywa, więc miałam pełne ręce roboty. Gdy zdecydowaliśmy się na powiększenie rodziny, okazało się jednak, że są komplikacje i nie jest to takie łatwe. (...) Miałam dwa podejścia do in vitro. Jest to ogromne obciążenie dla kobiety i dla naszego organizmu. Jednak nie poddajemy się, wierzymy, że nam się uda, choć wiek daje nam się we znaki. Ja już mam prawie 41 a mąż 51 lat. Ale cały czas próbujemy" - powiedziała. 

Karolina Antoniades z "Żon Miami" wyznała, dlaczego walczy o drugie dziecko

Nieudane starania o dziecko są dla wielu par prawdziwym testem związku. Bohaterka programu "Żony Miami" wyznała, że ma w mężu wielkie oparcie. Opowiedziała także, jak jej córka reaguje na rozmowy o rodzeństwie. 

"Athena marzy od lat, żeby mieć siostrę. Chyba tylko dzięki temu się nie poddajemy. Jest bardzo wrażliwa jeżeli o to chodzi. Czasami obserwuje inne rodzeństwa i się rozkleja. Bardzo marzy o siostrze, ale brat także byłby okej. Chce, żeby nam się po prostu udało" - opowiedziała Karolina Antoniades.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu: Razem z Ukrainą. Pomoc. Informacje. Porady

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: X-News

podziel się:

Pozostałe wiadomości