Anna Guzik świętuje 10. rocznicę ślubu. Rzadko pokazuje męża, teraz zrobiła wyjątek

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Anna Guzik

Anna Guzik świętuje 10. rocznicę ślubu. Mąż zaczął walkę o jej względy na stoku narciarskim, jak na rodowitego górala przystało. Dziś aktorka może pochwalić się nie tylko wyjątkowymi umiejętnościami jazdy na snowboardzie, ale i naprawdę udanym związkiem. Świadczyć mogą o tym słowa, którymi opisuje ukochanego w mediach społecznościowych. Ich relacja wprost zachwyca!

Anna Guzik znana jest szerszej publiczności głównie z "Na Wspólnej", gdzie od lat wciela się w rolę serialowej Żanety Zięby. Nie można jednak odmówić jej też wspaniałego dorobku teatralnego, który sukcesywnie buduje na deskach Teatru Polskiego w Bielsku-Białej. Szczególnie ukochała sobie monodramy, które wśród miłośników teatru cieszą się szaloną popularnością. Życie między dwoma miastami nie jest jednak łatwe, tym bardziej, że Anna Guzik zdaje się być wierna innemu priorytetowi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Przełomowy Moment. Rozmowy Martyny Mikołajczyk: MARTYNA KACZMAREK
Przełomowy Moment. Rozmowy Martyny Mikołajczyk: MARTYNA KACZMAREK

Anna Guzik świętuje 10. rocznicę ślubu. Takiego związku można pozazdrościć!

Nikogo nie trzeba przekonywać, że połączenie kariery, macierzyństwa i dbałości o związek, do banalnych nie należy. By zachować dobrostan we wszystkich tych dziedzinach, należy ustalić system wartości. Dla Anny Guzik ścianki i imprezy branżowe już dłuższy czas temu przestały być wyjątkowo atrakcyjne. W zakresie życia zawodowego ogranicza się do pracy, która i tak zabiera jej mnóstwo czasu. By spiąć wszystko w zgrabną całość aktorka zmuszona jest stale kursować między planem serialu w Warszawie, a rodzinną Bielsko-Białą i ukochanym Teatrem Polskim.

Do Warszawy wyjeżdża, a do Bielska wraca. To tam bowiem zostawia największe priorytety - siedmioletnie bliźniaczki, Ninę i Barbarę, a także o rok młodszą Bognę. Tę uroczą trójkę wychowuje wspólnie z Wojciechem Tylką, za którego wyszła równo 10 lat temu. Na instagramowym profilu aktorki pojawiło się kilka wyjątkowych zdjęć z rodzinnego albumu. Wesele zorganizowali, rzecz jasna, z góralskim przytupem.

Historia miłości Anny Guzik i Wojciecha Tylki

Ich historia mogłaby być gotowym scenariuszem całkiem ciekawej komedii romantycznej. Ona - ślązaczka o mocnym charakterze i dużej wrażliwości, on - góral, niemniej mocno stąpający po ziemi i... szalenie zakochany. Nie mogli się poznać inaczej, jak na stoku. Serce aktorki, jej przyszły mąż zdobył bowiem, ucząc ją miłości do sportu i kolejnych stopni snowboardowgo wtajemniczenia. Górską pasję praktykują do dziś, jednak w nieco większym, rodzinnym gronie. Nie straszne im przy tym żadne przeciwności, nawet miniona pandemia.

"Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma! Skoro nie można wejść do schroniska na herbatę, herbata musi wyjść do nas! A i tak najważniejsze jest dobre towarzystwo" - pisała aktorka wrzucając do sieci zdjęcie z kolejnej wyprawy, tym razem na szczyt Szyndzielni w Beskidzie Śląskim.

Z dewizą otaczania się odpowiednimi ludźmi Anna Guzik zdaje się radzić sobie całkiem dobrze. Co jakiś czas na jej społecznościowych profilach pojawia się pełen miłości, ale i szacunku wpis, dotyczący ich wspólnego życia. Tradycją stało się już, że w kolejne rocznice Anna Guzik dzieli się rodzinnymi wspomnieniami. Takiego życia tylko pozazdrościć!

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości