"Skazana" od poniedziałku 23 stycznia na antenie TVN7!

"Skazana" od poniedziałku 23 stycznia na antenie TVN7!
"Skazana" od poniedziałku 23 stycznia na antenie TVN7!
Źródło: TVN
"Skazana" to jeden z największych hitów Playera. Tym razem trafi na mały ekran na antenę stacji TVN7. Tym sposobem każdy będzie miał okazję zobaczyć za darmo produkcję, która zrobiła taką furorę na popularnej platformie streamingowej.

Serial "Skazana" może poszczycić się wciągającą fabułą, doborową obsadą i niepowtarzalnym klimatem, który sprawia, że łatwo utożsamić się z postaciami na ekranie. A to nie jedyne zalety tej produkcji. Każdy, kto nie miał jeszcze okazji obejrzeć serialu, będzie ją miał. Całkiem za darmo można będzie zobaczyć go na antenie TVN7.

"Skazana" na antenie TVN7

Serial "Skazana" pojawi się na antenie TVN7 już 23 stycznia 2023 roku. Będzie on emitowany w każdy poniedziałek po dwa odcinki naraz. W pierwszym epizodzie zobaczymy, jak sędzia Alicja Mazur znana ze swojej surowości wobec przestępców zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok.

W drugim odcinku śledzimy losy córki sędzi Alicji Mazur. Hanka, nie radzi sobie z hejtem. Kiedy traci kontrolę nad emocjami, tylko interwencja Pawła zapobiega relegowaniu jej ze szkoły. W więzieniu Alicja próbuje porozmawiać z Sarą, młodą dziewczyną, która była kelnerką na jej ślubie. Sara może wiedzieć, kto wrobił Alicję w zabójstwo. Niestety dostępu do niej broni Kosa, która jest na samym szczycie subkultury więziennej, a skazane z dożywociem, którymi się otacza, są gotowe spełnić każde jej żądanie. Wybuch butli z gazem sprawia, że fragment stropu nad oddziałem zamkniętym, na którym obie odsiadują karę, zawala się. Kosa trafia do więziennego szpitala, gdzie wkrótce dołącza poparzona Alicja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Agata Kulesza o medycynie estetycznej. "Muszę mieć pełną mimikę"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Drugi sezon "Skazanej" wiosną w TVN

Widzowie doczekają się kontynuacji trzymającej w napięciu "Skazanej" w telewizji. Choć grana przez Agatę Kuleszę Alicja Mazur robiła wszystko, by wyrwać się z piekła więzienia, będzie zmuszona do niego wrócić, a także uratować od niego swoją córkę Hanię. "Skazana 2" składać się będzie z 8 odcinków i zadebiutuje na antenie TVN w kwietniu. Telewizyjny debiut kontynuacji losów Alicji Mazur poprzedzi Playerową premierę "Pati", czyli spin-offu "Skazanej".

"Skazana" - ile jest sezonów?

Serial "Skazana" doczekał się do tej pory dwóch sezonów. Właśnie trwają prace scenariuszowe nad kontynuacją serialu, do której zdjęcia ruszą jeszcze w tym roku. Pierwszy sezon produkcji przedstawiającej historię inspirowaną książką Ewy Ornackiej "Skazane na potępienie" premierę w serwisie Player miał 31 sierpnia 2021 roku. Drugi sezon produkcji z Agatą Kuleszą w roli głównej ukazał się na Playerze 11 listopada 2022 roku i ponownie okazał się największym sukcesem spośród wszystkich seriali pod marką Player Original. Zanotował ponad 5,7 mln godzin odtworzeń w 2022 roku.

Fabuła "Skazanej" koncentruje się na losach surowej sędzi Alicji Mazur, która w wyniku intrygi zostaje niesłusznie oskarżona o morderstwo i trafia do zakładu karnego, gdzie odbywają wyrok kobiety przez nią skazane. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara Bartosz Konopka. Jeszcze w tym roku w Playerze zadebiutuje spin-off "Skazanej", czyli "Pati" - z Aleksandrą Adamską w roli głównej. W TTV można oglądać też paradokument o podobnej tematyce pod tytułem "Osadzone. Blok F".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości