Seriale

HBO Max - nowe sezony popularnych seriali. Jakie premiery czekają nas w 2023 roku?

Seriale

Autor:
Kamila
Jamrożek
HBO Max - nowy sezon - "I tak po prostu"

"Sukcesja", "Biały Lotos", "I tak po prostu", "Tokyo Vice" - to niektóre z produkcji HBO Max, jakie doczekają się kontynuacji. Nowe sezony zobaczymy w 2023 roku.

Fani seriali HBO Max doczekają się kontynuacji swoich ulubionych produkcji. Zobacz, czy serial, który oglądasz, jest na liście i otrzyma następny sezon!

HBO Max - nowy sezon - "Sukcesja"

Już w przyszłym roku zobaczymy 4. sezon serialu o koszmarnej rodzinie bogaczy z branży medialnej .HBO Max przedstawiło oficjalny opis fabuły nowej serii "Sukcesji", z którego wynika, że wojna Royów będzie trwać i wejdzie na kolejny poziom. A do tego dojdzie "egzystencjalny niepokój" związany ze zbliżającą się sprzedażą Waystar, przed którą Kendall, Shiv i Roman bezskutecznie próbowali powstrzymać ojca w finale 3. serii.

"W 10-odcinkowym 4. sezonie sprzedaż medialnego konglomeratu Waystar Royco wizjonerowi z branży technologicznej Lukasowi Matssonowi zbliża się jeszcze bardziej. Perspektywa tej sejsmicznej sprzedaży wywołuje egzystencjalny niepokój i rodzinny podział wśród Royów, którzy przewidują, jak będzie wyglądać ich życie, kiedy transakcja zostanie sfinalizowana. Wywiązuje się walka o władzę, a rodzina zastanawia się nad przyszłością, w której ich kulturowa i polityczna waga będzie poważnie ograniczona" – czytamy w oficjalnym opisie od HBO.

HBO Max - nowy sezon - "Biały Lotos"

"Biały Lotos" hit HBO Max powróci z 2. sezonem. Tym razem akcja rozgrywać się będzie na Sycylii. W serialu ponownie zobaczymy gwiazdę pierwszej serii – Jennifer Coolidge. Aktorka zachwyciła widzów swoją rolą w serialu. Ma nawet szansę na nominację do nagrody Emmy.

HBO Max - nowy sezon - "I tak po prostu"

Po wielu spekulacjach twórcy "I tak po prostu…" potwierdzili, że powstanie 2. sezon serialu. Produkcja wzbudziła w widzach mieszane uczucia. Twórcy kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" dostali jednak kolejną szansę. Carrie, Miranda i Charlotte powrócą na mały ekran.

"Jestem zachwycony i podekscytowany, że będę mógł opowiedzieć więcej historii o tych odważnych bohaterkach. Cały zespół cieszy się na powrót do pracy. Seks znowu zawita do Nowego Jorku!" – powiedział reżyser Michael Patrick King.

HBO Max - nowy sezon - "Tokyo Vice"

"Tokyo Vice" to serial kryminalny na podstawie reportaży dziennikarza Jake’a Adelsteina o pracy policji w Tokio. Po pozytywnym odbiorze pierwszego sezonu, HBO Max zapowiedziało kontynuację produkcji. Twórcy ponownie przygotują intrygującą i trzymającą w napięciu historię kryminalną osadzoną w jednych z najpiękniejszych i tętniących życiem miast na świecie. Widzowie zobaczą kontynuację najwcześniej w 2023 roku. 

HBO Max - nowy sezon - "Mroczne materie"

Powstanie 3. sezon "Mrocznych materii", który będzie ostatnim. Twórcy twierdzą, że będzie on dużo mroczniejszy, smutniejszy, emocjonalny i opowie o miłości, śmierci i stracie. W 3. sezonie zobaczymy wydarzenia z książki "Bursztynowa luneta", ostatniej części trylogii Philipa Pullmana.

Producentka wykonawcza serialu, Jane Tranter zapowiedziała, że serial zgłębi różne rodzaje miłości, w tym także tę romantyczną.

"Z pewnością jest mroczniejszy, ale myślę, że także bardziej romantyczny. 3. sezon odpowie na wiele pytań z sezonu pierwszego i drugiego. Ale także zaczęliśmy eksplorować temat miłości, miłości romantycznej, miłości między matką a dzieckiem i ojcem a synem. Powiedziałabym, że jest emocji i wzruszeń, niż było w sezonach 1 i 2." - wyjaśniła.

HBO Max - nowy sezon - "Ktoś, gdzieś"

Nowy komediowy serial HBO skradł serca użytkowników. KTOŚ, GDZIEŚ to historia osoby, która ma wrażenie, że nie pasuje do swojego miasteczka. Bohaterką serialu komediowego jest Sam Miller, na pozór typowa mieszkanka stanu Kansas, która ma wrażenie, że nie pasuje do swojego rodzinnego miasteczka. Historia zainspirowana jest życiem komiczki Bridget Everett, która sama pojawia się w głównej roli. Śpiew jest dla niej ucieczką od prawdziwego życia i dzięki niemu może w pełni się wyrażać.

Gwiazdy "Rodu smoka" opowiedziały o pracy nad serialem
Gwiazdy "Rodu smoka" na światowej premierze w Amsterdamie opowiedziały o pracy nad serialem Źródło: "Co Za Tydzień"

HBO Max - nowy sezon - "Perry Mason"

Po udanym debiucie w 2020 roku serial "Perry Mason" powróci z 2. sezonem. Według twórców fabuła przeskoczy w czasie do 1933 roku. Perry Mason znowu znajdzie się w tarapatach. Akcja 2. sezonu "Perry'ego Masona" będzie dziać się kilka miesięcy po wydarzeniach z 1. serii. W pewnym momencie pojawia się sprawa, która pokaże dążącemu do sprawiedliwości Perry'emu, że nie wszystko jest takie, jakim się wydaje.

HBO Max - nowy sezon - "Doom Patrol"

Twórcy serialu "Doom Partol" ogłosili, że powstanie 4. sezon podczas DC FanDome. Utworzona przez szalonego profesora grupa bohaterów stara się uratować swojego przywódcę przed tajemniczym Panem Nobody.

HBO Max - nowe sezony seriali

Oprócz wyżej wymienionych HBO Max planuje kontunuację seriali: "Lakers: Dynastia zwycięzców", "Los Espookys", "Titans", "Pennyworth", "Rap Sh!t", "Warrior", "The Righteous Gemstones" "The Sex Lives of College Girls", "Branża" i "Julia". Zobacz wideo:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: HBO

Pozostałe wiadomości