"Na Wspólnej", odcinek 3694. Marta jest zdruzgotana. Stalker porwał jej synka?

Marta z "Na Wspólnej"
"Na Wspólnej", odcinek 3694. Marta jest zdruzgotana. Stalker porwał jej synka?
Źródło: Player.pl
Marta od jakiegoś czasu żyje w ciągłym strachu. Hofferówna ukrywa się przed prześladowcą, który nie daje jej spokoju. Stalker decyduje się na kolejny krok, by uprzykrzyć kobiecie życie. Wszystko wskazuje na to, że jej syn - Stefanek został porwany. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Jabłczyńska o stereotypach kobiecości. Jak podchodziła do tego w dzieciństwie?

"Na Wspólnej" odcinek 3694. Marta przerażona. Stefanek został porwany?

W nadchodzącym 3694. odcinku "Na Wspólnej" na widzów czeka wiele emocji i dramatycznych scen. Będą świadkami kolejnej próby zastraszenia Marty przez jej stalkera. Przypomnijmy, że tajemniczy prześladowca nie daje kobiecie spokoju już od dłuższego czasu. Nęka ją niepokojącymi telefonami i SMS-ami. Jakiś czas temu zostawił napis na drzwiach mieszkania dziennikarki, przez co szybko musiała uciekać z mieszkania z całą rodziną.

Kolejna sytuacja zastraszenia kobiety rozegra się tuż przed rozpoczęciem weekendowego programu śniadaniowego, który jest emitowany na żywo. Prześladowca wyśle dziennikarce niepokojący filmik. Na nagraniu widoczne będzie, jak jej syn Stefanek wsiada do samochodu stalkera.

Przerażona tym widokiem Marta natychmiast opuści telewizyjne studio, by ratować dziecko. Pozostały na miejscu prowadzący nie będzie w stanie samodzielnie poprowadzić programu, dlatego miejsce dziennikarki zajmie Roma. Wszystko wskazuje na to, że Lenarska wreszcie dopięła swego i skutecznie pozbyła się Marty.

Przeczytaj też: Julia Kamińska o roli Romy w "Na Wspólnej". Zdradziła, czy łączą je wspólne cechy

Marta z "Na Wspólnej"
"Na Wspólnej", odcinek 3694. Marta jest zdruzgotana. Stalker porwał jej synka?
Marta z "Na Wspólnej"
Źródło: Player.pl

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk doświadczyła ageizmu?
Ewa Gawryluk doskonale znana widzom "Na Wspólnej" przyznała, że już jako 29-letnia kobieta doświadczyła ageizmu. Zobaczcie, co powiedziała o pracy aktorki

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

W 3694. odcinku "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami różnych niespodziewanych sytuacji. Rozprawa Anety i Rabskiego kończy się sukcesem dla Żbika. Adwokat przekupując kochankę, spróbuje ją przekonać do milczenia. Aneta jednak nadal jest w Darku zakochana i nie pozwala się przekupić. Zdaje sobie sprawę z jego manipulacji. Aneta postanawia zniszczyć plany Żbika i ujawnić prawdę Kasi. Darek planuje oświadczyć się swojej ukochanej.

Czy Aneta pokrzyżuje jego plany?

Komplikacje w domu Ziemińskich narastają. Alan zostaje eksmitowany z mieszkania przez ojca Oli po gwałtownej kłótni. Warto przypomnieć, że dziewczyna wraz z dzieckiem zdecydowała się uciec od swojego partnera, który psychicznie ją maltretował i teraz ukrywa się przed nim. Alan nie ustaje w swoich wysiłkach, aby ją odnaleźć.

Czy mu się uda?

Odcinek 3694. "Na Wspólnej" obejrzysz już w poniedziałek 25.09.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości