"Na Wspólnej", odcinek 3692. Anna umiera podczas porodu. Kamil i jej mama są zrozpaczeni

Kamil z "Na Wspólnej"
"Na Wspólnej", odcinek 3692. Anna umiera podczas porodu. Kamil i jej mama są zrozpaczeni
Źródło: Player.pl
W najnowszym odcinku "Na Wspólnej" Kamil będzie musiał zmierzyć się z niewyobrażalną tragedią — śmiercią Anny podczas porodu. Mężczyzna próbuje być wsparciem dla zrozpaczonej matki zmarłej, ale jednocześnie sam nie potrafi uporać się ze stratą. Zobacz opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Jabłczyńska o stereotypach kobiecości. Jak podchodziła do tego w dzieciństwie?

Śmierć Anny podczas porodu. "Na Wspólnej" odcinek 3692.

W nowym 3692. odcinku "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami wielu dramatycznych wydarzeń. Kamil będzie musiał stawić czoła swojemu bólowi i stracie po śmierci Anny. Wstrząśnięty tragicznym wydarzeniem mężczyzna będzie starał się znaleźć w sobie wewnętrzną siłę, aby wesprzeć zrozpaczoną matkę zmarłej kobiety. Rodzicielka Anny nie jest w stanie pogodzić się ze śmiercią córki. Będzie to dla niej ogromny cios.

W tym niezwykle trudnym dla wszystkich czasie Kamil sam będzie potrzebował wsparcia ze strony swoich najbliższych. Igor, widząc jego cierpienie, postanowi go odwieźć do domu. Mimo to, szybko dostrzeże to, jak bardzo Kamil nie potrafi poradzić sobie ze stratą. Mężczyzna postanowi mu pomóc.

Czy Kamil znajdzie w sobie siłę, aby wesprzeć matkę Anny?

Czy Igor będzie w stanie pomóc Kamilowi przejść przez ten trudny czas? 

Kamil, Igor z "Na Wspólnej"
Igor będzie wsparciem dla Kamila w tych trudnych chwilach
Kamil, Igor z "Na Wspólnej"
Źródło: Player.pl

Co się wydarzy w "Na Wspólnej"?

W najnowszym 3692. odcinku "Na Wspólnej" Antek będzie się zastanawiał nad podjęciem decyzji o rezygnacji z pracy oraz będzie rozmyślał nad szansą koleżeństwa, którą chce mu dać Szarko. Ten ostatni zrozumiał swoje błędy i teraz chce je naprawić.

Antek jest w rozterce, nie wie, co zrobić. Dylemat ten zaczyna go przytłaczać i wprowadza w stan niepewności. Wszystko jeszcze bardziej komplikuje nagłe pojawienie się Kasi. Antek zakochuje się w dziewczynie od pierwszego wejrzenia, co dodatkowo utrudnia mu podjęcie decyzji.

W szpitalu, w którym Dex odbywa praktyki, dochodzi do dramatycznego zdarzenia. W trakcie gdy chłopak miał wykonać rutynowy wywiad lekarski u starszej pacjentki, niespodziewanie sytuacja się komplikuje i kobieta traci przytomność.

Dex jest jedyną osobą, która może jej pomóc. Jest zmuszony działać na własną rękę. Pomimo swojego doświadczenia, jest to dla niego wielkie wyzwanie, ponieważ jako student musi złamać zasady.

Czy kobieta przeżyje?

Odcinek 3692. "Na Wspólnej" obejrzysz już w środę 20.09.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości