"Na Wspólnej", odcinek 3693. Kamil coraz bardziej pogrąża się w rozpaczy po stracie Anny

Kamil z "Na Wspólnej"
"Na Wspólnej", odcinek 3693. Kamil coraz bardziej pogrąża się w rozpaczy po stracie Anny
Źródło: Player.pl
W nadchodzącym 3693. odcinku "Na Wspólnej" Kamil będzie walczył z rosnącym smutkiem i rozpaczą, próbując jednocześnie zachować pozory normalności. Ula spróbuje pomóc swojemu ojcu w tych trudnych chwilach. Zobacz opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

Kamil pogrąża się w rozpaczy po stracie Anny. "Na Wspólnej" odcinek 3693.

W odcinku 3693. "Na Wspólnej" widzowie będą światkami wielu smutnych momentów. Kamil niedawno bowiem doświadczył bolesnej straty. Przypomnijmy, że Anna, z którą wydawało się, że odbuduje relacje nieoczekiwanie zmarła podczas porodu ich dziecka. Staczając się coraz bardziej w otchłań beznadziei, zmagając się z rosnącym smutkiem i rozpaczą, mężczyzna desperacko próbuje utrzymać pozory normalności.

Córka Kamila, Ula, będzie starała się udzielić ojcu wszelkiej możliwej pomocy i wsparcia. Mężczyzna wydaje się nie mieć już na nic nadziei, a przecież w szpitalu wciąż przebywa jego dopiero co narodzona córeczka. Kamil ma więc o kogo walczyć i dla kogo żyć.

To w jak ciężkim jest stanie, zobaczy także Marta i nie pozostanie to dla niej obojętne.

Czy najbliżsi będą w stanie pomóc wyjść Kamilowi z ciemnej otchłani, w której się znalazł?

Kamil z "Na Wspólnej"
Kamil pogrąża się w rozpaczy po stracie Anny
Kamil z "Na Wspólnej"
Źródło: Player.pl

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Jabłczyńska o stereotypach kobiecości. Jak podchodziła do tego w dzieciństwie?

Co się wydarzy w "Na Wspólnej"?

W nowym 3693. odcinku "Na Wspólnej" wydarzy się wiele równie ciekawych scen. Alan kontynuuje swoje obsesyjne działania wobec Oli, pokrywając miasto jej zdjęciami. Doprowadza to dziewczynę do strachu. Czerski próbuje pomóc Oli, wysyłając wniosek do sądu o zakaz zbliżania się.

Rodzina Zimińskich jest załamana obecną sytuacją. Bardzo chcą pomóc córce, jednak wydaje się, że są bezsilni w tej sytuacji. Czy aby na pewno?

Dex naraził się dyrekcji szpitala, ratując pacjentkę na własną rękę. Wydaje się, że przez zaistniałą sytuację chłopak straci szansę na odbywanie praktyk. Jednym z najbardziej szokujących momentów odcinka będzie ten, gdy Ala dowie się, z kim związał się jej ojciec. Wyjdzie na jaw, że jego kochanką jest Magda.

Czy poradzi sobie z tą sytuacją?

Odcinek 3693. "Na Wspólnej" obejrzysz już w czwartek 21.09.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości