"Na Wspólnej", odcinek 3695. Tomek szantażuje Romę. Czy to ona jest stalkerką?

Roma, Tomek z "Na Wspólnej"
"Na Wspólnej", odcinek 3695. Paweł szantażuje Romę. Czy to ona jest stalkerką?
Źródło: x-news
Marta od dłuższego czasu musi mierzyć się z atakami ze strony stalkera, który uprzykrza jej życie do tego stopnia, że kobieta musiała uciekać z rodziną z własnego mieszkania. Jedną z osób podejrzewanych o to, że prześladują dziennikarkę, jest jej redakcyjna koleżanka Roma. Teraz na sprawę pada nowe światło. Zobacz opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

Czy Roma jest stalkerką Marty?

W 3695. odcinku "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami szokującego odkrycia. Tomek wydaje się, że ma już pewność, kto jest stalkerem Marty. Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku prześladowca dziennikarki wysłał jej niekojące wideo, na którym jej synek wsiadał do nieznanego jej auta. Mimo że okazało się, iż film został spreparowany za pomocą sztucznej inteligencji, a Stefanek ostatecznie był bezpieczny, to Tomek uznał całą sytuację za szokującą i przekraczającą wszystkie granice.

Mężczyzna już wie, że za wszystkim stoi Roma.

Lenarska, która zastępuje Hofferówną w studiu, wydaje się być zadowolona. Jej nowa rola — prowadzącej poranny program śniadaniowy jest interpretowana przez Tomka jako coś więcej niż zwykły zbieg okoliczności. Do tego mężczyzna wchodzi w posiadanie drugiego telefonu Romy. Urządzenie skrywa w sobie mnóstwo sekretów kobiety.

Tomek spotyka się z Romą i szantażuje ją, że ujawni wszystkim prawdę.

Przeczytaj też: Julia Kamińska o roli Romy w "Na Wspólnej". Zdradziła, czy łączą je wspólne cechy

Marta z "Na Wspólnej"
Czy Marta jest szantażowana przez Romę?
Marta z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Co wydarzy się w "Na Wspólnej"? Mama Anny obwinia wnuczkę za śmierć córki?

W 3695. odcinku "Na Wspólnej" Kamil nadal boryka się z utratą Anny. Jego córka, Ula, jest dla niego dużym wsparciem. Kamil zdaje sobie sprawę, że musi dalej żyć dla innych. Matka Anny także jest pogrążona w rozpaczy. Kobieta w pewnym momencie idzie o krok za daleko i wydaje się obwiniać wnuczkę za śmierć córki. Kobieta zdaje sobie jednak sprawę, że jej słowa wynikają z bólu po stracie Anny.

Czy mamie zmarłej uda się ukoić ból?

Tymczasem Aneta przychodzi do domu Kasi, aby wyjawić jej prawdę o Żbiku. Kobieta jest w szoku, bo nie spodziewała się takiej wizyty. Aneta, widząc, jak dobrze życzy jej Kasia, powstrzymuje się i ostatecznie gryzie się w język. Czy to oznacza, że prawda na temat zdrad Darka nie wyjdzie na jaw?

Czy relacji Kasi i Darka już nic nie zagraża?

Odcinek 3695. "Na Wspólnej" obejrzysz już we wtorek 26.09.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości