"Na Wspólnej", odcinek 3696. Anna znowu pojawi się w życiu Kamila? Tego się nie spodziewacie

Kamil, Anna z "Na Wspólnej"
"Na Wspólnej", odcinek 3696. Anna znowu pojawi się w życiu Kamila. Czy zobaczy ducha?
Źródło: Player.pl
W najnowszym odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do zaskakującej sytuacji. Kamil, który przeżywa obecnie żałobę po zmarłej Annie... nieoczekiwanie zobaczy ją w mieszkaniu. Jaką informację przekaże mu kobieta? Zobacz opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

Kamil zobaczy Annę. Zaskakująca sytuacja w 3696. odcinku "Na Wspólnej"

W odcinku 3696. "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami wielu dramatycznych chwil. Kamil i mama Anny otrzymają wyniki sekcji zwłok zmarłej kobiety. Wspomniana informacja będzie dla nich niczym cios. Okazuje się, że za śmierć Anny odpowiadał tętniak mózgu, który pękł w wyniku porodu. Ta wiadomość jest szczególnie bolesna dla matki Anny. Kobieta nie może zrozumieć, jak to jest możliwe, że jej córka miała guza mózgu, a nikt tego nie zauważył. Szczególnie duży żal ma do Kamila. Tymczasem Kamil przygotowuje się do pogrzebu matki swojego dziecka. Przeżywa trudne chwile, próbując pogodzić się ze stratą Anny i mocnymi słowami, które usłyszał od jej matki. W jednym z momentów Kamil widzi Annę w swoim mieszkaniu. To spotkanie, choć tylko w jego głowie, jest dla niego szansą na pożegnanie z ukochaną. Nie zobaczy więc ducha. Kobieta przekazuje mężczyźnie na ucho tajemniczą wiadomość.

Anna, Kamil z "Na Wspólnej"
Kamil zobaczy zmarłą Annę
Anna, Kamil z "Na Wspólnej"
Źródło: Player.pl

Co się wydarzy w "Na Wspólnej"? Dex jest karcony za uratowanie pacjentki

W odcinku 3696. "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami dramatycznych sytuacji. Dex nadal ponowi konsekwencje swojego heroicznego czynu. Tym razem córka pacjentki, którą uratował, gdy został z nią sam w pokoju, grozi szpitalowi sądem. Kobieta, staje w jego obronie i karci córkę.

Czy ktoś wreszcie doceni heroiczny czyn Dexa?

Tymczasem Karol jest zaniepokojony stanem Ali, która niedawno dowiedziała się o romansie swojego ojca z Magdą. Informacja długo była ukrywana przed dziewczyną, jednak nieoczekiwanie wyszła na jaw. Dziewczyna wkrótce umawia się na spotkanie ze swoim ojcem, ale tylko po to, aby wykrzyczeć mu, jak bardzo go nienawidzi. Po wspomnianym spotkaniu dochodzi do zaskakującej sytuacji. Ala znika, co jeszcze bardziej wszystkich niepokoi.

Czy zaistniała sytuacja sprawi, że Ala wróci do brania narkotyków?

Odcinek 3696. "Na Wspólnej" obejrzysz już we środę 27.09.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości