"Na Wspólnej", odcinek 3697. Alan wynajmuje detektywów w celu odkrycia kryjówki Oli i dziecka

Alan z "Na Wspólnej"
"Na Wspólnej", odcinek 3697. Alan wynajmuje detektywów w celu odkrycia kryjówki Oli i dziecka
Źródło: x-news
W odcinku 3697. "Na Wspólnej" Alan będzie coraz bardziej zdesperowany w próbach odnalezienia Oli i dziecka. Po niedawnej awanturze u Ziemińskich i wyrzuceniu go za drzwi postanawia wynająć firmę detektywistyczną. Zobacz opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

"Na Wspólnej" odcinek 3697. Alan wynajmuje detektywów

W odcinku 3697. "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami narastającego niepokoju u Oli, która żyje w obawie przed utratą swojego bezpiecznego schronienia u przyjaciół. Strach dziewczyny jest oczywiście spowodowany przez jej partnera. Przypomnijmy, że Alan znęcał się nad nią psychicznie po urodzeniu dziecka i w obawie przed kolejnymi atakami z jego strony, wspomniana zdecydowała się na ucieczkę.

Coraz bardziej zastraszana Ola od jakiegoś czasu szukała pomocy u Czerskiego. Podczas jednej z prób poszukiwania wsparcia nakrył ja Alan, który wyżył się na niej publicznie. Ostatecznie jednak na szczęście udało się dziewczynie spotkać z adwokatem, który zaoferował jej prawną pomoc.

Wydaje się, że to właśnie on ma w swoich rękach rozwiązanie problemów dziewczyny. Sytuacja Oli nieoczekiwanie pogarsza się przez obecność kobiety detektyw, wynajętej przez Alana. Wspomniana zaczyna obserwować dom, w którym dręczona dziewczyna się ukrywa.

Czy Alan dowie się o miejscu, w którym przebywa Ola?

Ola z "Na Wspólnej"
Ola nie może czuć się bezpieczna
Ola z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Co się wydarzy w "Na Wspólnej"? Bliscy boją się o Alę

W nowym 3697. odcinku "Na Wspólnej" Karol będzie zmagał się z emocjami po nieudanych poszukiwaniach Ali. Przyjaciele dziewczyny boją się, że ta znowu wróciła do zażywania narkotyków. Dex będzie świadkiem dramatycznego zdarzenia, kiedy to Ala trafi na jego oddział w szpitalu.

Jaki jest powód hospitalizacji dziewczyny? Czy wróciła do brania nielegalnych substancji?

Podczas pracy w firmie Bogdana, Antek przeżyje pełen strachu dramatyczny moment. Szark i Wiącek zdecydują się przestraszyć chłopaka, pozorując wypadek. Antek będzie myślał, że Szark został zmiażdżony przez wielkie koło. Okrutny żart będzie bolesnym ciosem dla chłopaka.

Czy uda mu się z nim poradzić?

Odcinek 3697. "Na Wspólnej" obejrzysz już w czwartek 28.09.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości