"Na Wspólnej", odcinek 3698. Psychopatyczny Alan odnalazł kryjówkę Oli i dziecka

Alan. Ola z "Na Wspólnej"
"Na Wspólnej", odcinek 3698. Psychopatyczny Alan odnalazł kryjówkę Oli i dziecka
Źródło: x-news
W odcinku 3698. "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami wielu emocjonujących wydarzeń. Ola, która ukrywa się przed gnębiącym ją Alanem, nie może czuć się bezpiecznie. Wynajęta przez mężczyznę pani detektyw namierza miejsce jej schronienia. Alan nieoczekiwanie wejdzie do mieszkania przyjaciół dziewczyny, którzy zapewnili jej azyl. Jak to się skończy? Zobacz opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

Ola nie może czuć się bezpiecznie. "Na Wspólnej", odcinek 3698.

Od kilku odcinków "Na Wspólnej" możemy być świadkami pełnej niepokoju i napięć sytuacji Oli, która wraz ze swoim malutkim dzieckiem uciekła od gnębiącego ją Alana. Przypomnijmy, że mężczyzna jest chorobliwie o nią zazdrosny, zaborczy oraz kontrolował każdy, nawet najmniejszy krok dziewczyny.

Rodzice Oli podejrzewali, że w jej życiu nie dzieje się najlepiej. Aby ich uspokoić wraz z Alanem i ich maleńkim dzieckiem przylecieli z Wielkiej Brytanii do Polski. Gdy mieli wracać do Londynu, Ola nieoczekiwanie uciekła wraz z pociechą z domu Ziemińskich.

Mężczyzna, aby ją odnaleźć, wynajął sprytną panią detektyw, która namierzyła schronienie przerażonej dziewczyny. W 3698. odcinku "Na Wspólnej" Alan nieoczekiwanie wtargnie do mieszkania przyjaciół Oli, którzy zapewnili jej azyl. Na szczęście w tym momencie nie będzie kobiety w mieszkaniu.

Alan jednak w zaparkowanym przed mieszkaniem samochodzie zauważy zabawkę swojej pociechy. Upewnia się tym, że trop, który obrał jest właściwy.

Ola z "Na Wspólnej"
Ola nie może czuć się bezpiecznie
Ola z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Co się wydarzy w "Na Wspólnej"?

W 3698. odcinku "Na Wspólnej" wydarzy się również wiele innych zaskakujących scen. Grzesiek Smolny będzie musiał stawić czoła konsekwencjom swojego konfliktu z Wałeckim. Wszystko z powodu "Tęczowego Piątku", który wraz z przyjaciółmi przygotowuje w swojej szkole. Wałecki nie da za wygraną i będzie próbował zgłosić sprawę do dyrektora i kuratorium.

Czy mu się uda?

Marta nadal będzie zmagała się z problemem stalkera. Roma otrzyma propozycję poprowadzenia na zmianę z Hofferówną porannego programu śniadaniowego. Marta nie jest zadowolona z tej opcji, ponieważ boi się, że wkrótce na stałe będą chcieli zastąpić ją Lenarską.

Tomek, który odkrył, że za prześladowaniem Marty stoi Roma, daje kobiecie ultimatum — jeżeli nie odrzuci propozycji współprowadzenia programu, to wyjawi wszystkim jej tajemnicę. Roma jest przerażona, bo wie, że oznaczałoby to koniec jej kariery w telewizji.

Jakiego dokona wyboru?

SPRAWDŹ, CO WYDARZY SIĘ W PRZYSZŁYM TYGODNIU W "NA WSPÓLNEJ"

Odcinek 3698. "Na Wspólnej" obejrzysz już w poniedziałek 02.10.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości