"Na Wspólnej", odcinek 3699. Marta postanowi stawić czoła stalkerowi. Zagrozi Romie na wizji?

Marta, Roma "Na Wspólnej"
"Na Wspólnej", odcinek 3699. Marta postawni stawić czoła stalkerowi. Zagrozi Romie na wizji?
Źródło: Player.pl
W 3699. odcinku "Na Wspólnej" Marta podejmie odważną decyzję. Opowie o swojej historii ze stalkerem przed kamerą, a w trakcie nagrania zagrozi swojemu stalkerowi. Roma widząc to, wpadnie w popłoch. Zobacz opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

"Na Wspólnej". Marta zagrozi stalkerowi na wizji

W odcinku 3699. "Na Wspólnej" Marta, która od jakiegoś czasu musi zmagać się z trudnymi doświadczeniami, stawi czoła oprawcy. Przypomnijmy, że Hofferówna musiała wraz z bliskimi uciekać z domu w związku z prześladowaniem przez stalkera. W końcu, wobec rosnącego zagrożenia, Marta podejmuje decyzję, która może zmienić jej życie. Postanawia zebrać się na odwagę i opowiedzieć o swoim doświadczeniu przed kamerą.

Gdy Hofferówna siedzi przez kamerą, decyduje się wysłać ostrzeżenie do swojego prześladowcy. Chce, aby wiedział, że nie zamierza dłużej się go bać. Mówi, że podejmie wszelkie możliwe kroki, aby stalker poniósł konsekwencje swoich niecnych czynów.

Tymczasem, Roma, która obserwuje to wszystko, wpada w popłoch. Jest zdezorientowana i nie wie, co robić.

Czy Marta wreszcie odkryje prawdę o swoim prześladowcy?

Marta z "Na Wspólnej"
Marta postanowiła stawić czoła swojemu prześladowcy
Marta z "Na Wspólnej"
Źródło: Player.pl

Co wydarzy się w "Na Wspólnej"? Wałecki prześladuje Grześka

Grzesiek Smolny zostaje wezwany na przesłuchanie. Przypomnijmy, że chłopak wraz z koleżanką Helą okleił samochód Wałeckiego tęczowymi naklejkami. Wspomnieni cieszą się, iż udało im się dać nauczkę mężczyźnie, który wyjątkowo źle potraktował uczniów chcących zorganizować w szkole Ziemińskiej Tęczowy Piątek.

Krzysztof, ojciec Grzesia, staje w obronie syna i mówi policji, aby przejrzeli monitoring szkolny. Zdaniem mężczyzny to Wałecki nęka jego pierworodnego. Czy Smolnemu uda się udowodnić to na policji?

Po powrocie do biura Krzysztof prosi Adę, żeby opisała całą sytuację o szkole, w której uczy się Grzesiek. Jest to wyraźny sygnał, że nie zamierza pozwolić na niesprawiedliwe oskarżenie młodego Smolnego.

Czy ludzie dowiedzą się prawdy?

SPRAWDŹ, CO WYDARZY SIĘ W TYM TYGODNIU W "NA WSPÓLNEJ"

Odcinek 3699. "Na Wspólnej" obejrzysz już we wtorek 03.10.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości