Co się wydarzy w przyszłym tygodniu w "Na Wspólnej"? Kamila czeka trudne wyzwanie

Kamil z "Na Wspólnej"
Kamil pogrąża się w smutku po stracie Anny
Źródło: x-news
W przyszłym tygodniu w "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami wielu zaskakujących wydarzeń. Kamil będzie musiał wziąć na siebie opiekę nad dzieckiem po śmierci Anny. Mama zmarłej obwinia noworodka za śmierć córki. Alan depcze po piętach Oli, która ukrywa się przed oprawcą. Zobacz opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

Odcinek 3698. "Na Wspólnej" - streszczenie

W odcinku 3698. "Na Wspólnej" Alan, który wynajął panią detektyw, będzie deptał po piętach przerażonej Oli. Mężczyzna odnajdzie kryjówkę Ziemińskiej i nieoczekiwanie wtargnie do mieszkania przyjaciół dziewczyny, którzy zapewnili jej azyl. Na całe szczęście kobiety nie będzie wtedy na miejscu. Pewien szczegół, jednak upewni Alana, że jest na dobrym tropie.

Odcinek 3699. "Na Wspólnej" - streszczenie

W odcinku 3699. "Na Wspólnej" Marta, która od jakiegoś czasu żyje w ciągłym strachu przed stalkerem, bierze się w garść i zamierza opowiedzieć o swojej historii przed kamerą. W trakcie nagrywania programu daje ostrzeżenie swojemu prześladowcy. Roma widząc to, wpada w panikę. Jest zdezorientowana i przerażona. Czy Marta odkryje prawdę?

Odcinek 3700. "Na Wspólnej" - streszczenie

Hela i Grzesiek będą musieli stanąć twarzą w twarz z konsekwencjami swojej odwagi. Przypomnijmy, że "Tęczowy Piątek", który miał być m.in. zorganizowany przez chłopaka, wzbudził sporo kontrowersji. Ostatecznie szkoła będzie miała z tego tytułu problemy. Kurator, zbulwersowany prezentacją o postaciach LGBT w polskiej kulturze, zaczyna dociekać, kto za tym stoi. Profesor Bednarczuk staje się głównym podejrzanym i mimo iż stara się bronić swojej metodologii nauczania, ciąży na nim groźba utraty pracy.

Odcinek 3701. "Na Wspólnej" - streszczenie

Kamil musi zmierzyć się z ogromnym wyzwaniem. Mężczyzna będzie zmuszony samotnie podjąć opiekę nad pociechą. Mama Anny zdaje się obwiniać dziecko za śmierć córki. Kamil na szczęście może liczyć na wsparcie najbliższych. Ula, mimo że na początku wydawała się separować od siostry, to ostatecznie akceptuje dziewczynkę i otacza ją opieką.

Odcinki "Na Wspólnej" obejrzysz od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości