"Na Wspólnej", odcinek 3700. Pogrzeb zmarłej Anny. Kamil pogrąży się w rozpaczy

Kamil z "Na Wspólnej"
"Na Wspólnej", odcinek 3700. Pogrzeb zmarłej Anny. Kamil pogrąży się w rozpaczy
Źródło: Player.pl
W 3700. odcinku "Na Wspólnej" na widzów czeka wiele emocjonujących wydarzeń. Kamil i rodzinna zmarłej Anny będą uczestniczyć w jej pogrzebie. Hela i Grzesiek muszą zmierzyć się z konsekwencjami swojej odwagi. Do szkoły Ziemińskiej wkroczy kurator.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

Pogrzeb zmarłej Anny. Kamil zrozpaczony

W 3700. odcinku "Na Wspólnej" nadchodzi niezwykle smutny dzień. Kamil szykuje się do pogrzebu zmarłej Anny. Pyta swojej córki Uli czy będzie mu towarzyszyć podczas tych trudnych chwil. Pociecha mężczyzny się zgadza. Chce wesprzeć swojego ojca.

Kamil wraz ze swoimi najbliższymi i rodzinną zmarłej Anny pojawiają się na cmentarzu. Pogrążeni w rozpaczy uczestniczą w ostatnim pożegnaniu kobiety. Wśród zgromadzonych nie zabrakło Marty oraz wspomnianej już Uli. Mama Anny jest zrozpaczona. W końcu kobieta straciła swoją ukochaną córkę.

Czy bliskim zmarłej Anny uda się ukoić ból?

Czy Kamil poradzi sobie z tą stratą?

Pogrzeb Anny
Na pogrzeb zmarłej Anny przybyli jej najbliżsi
Pogrzeb Anny
Źródło: Player.pl

Co wydarzy się w "Na Wspólnej"? Szkoła Ziemińskiej pod okiem kuratora

W 3700. odcinku "Na Wspólnej" Hela i Grzesiek będą mieli zmierzyć się z konsekwencjami własnych czynów. Przypomnijmy, że Tęczowy Piątek to wydarzenie, które miało na celu promocję tolerancji, a którego organizacją zajęli się młodzi ludzie ze szkoły Ziemińskiej, wywołało wiele kontrowersji. Przedsięwzięcie nie spodobało się głównie Wałeckiemu.

W efekcie szkołę, w której miał odbyć się Tęczowy Piątek, odwiedził kurator oświaty. Urzędnik trafił na lekcję, na której trwała prezentacja dotyczącą postaci LGBT w kulturze. Oburzony mężczyzna zaczyna dociekać, kto jest odpowiedzialny za to wydarzenie. Głównym podejrzanym staje się profesor Bednarczuk, który musi liczyć się z możliwością utraty posady.

Czy uda nauczycielowi uda się zachować posadę?

SPRAWDŹ, CO WYDARZY SIĘ W TYM TYGODNIU W "NA WSPÓLNEJ"

Odcinek 3700. "Na Wspólnej" obejrzysz już w środę 04.10.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości