"Na Wspólnej", odcinek 3701. Kamil bierze pod opiekę córkę. Czy Ula zaakceptuje siostrę?

Kamil z "Na Wspólnej"
"Na Wspólnej", odcinek 3701. Kamil bierze pod opiekę córkę. Czy Ula zaakceptuje siostrę?
Źródło: x-news
W 3701. odcinku "Na Wspólnej" Kamil wróci do domu z córką, którą zdecyduje się zaopiekować. Przypomnijmy, że babcia dziewczynki wini ją śmierć za Anny. Czy Ula zaopiekuje się przyrodnią siostrą? Zobacz opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Jabłczyńska o stereotypach kobiecości. Jak podchodziła do tego w dzieciństwie?

Kamil zaopiekuje się córką

W 3701. odcinku "Na Wspólnej" na widzów czeka wiele wzruszających momentów. Kamil podejmie ciężką, ale i odważną decyzję. Weźmie pod opiekę pociechę. Mama Anny cały czas jest pogrążona w rozpaczy po stracie córki i nie potrafi przestać winić wnuczki. Uważa, że gdyby nie ona, to ukochana Kamila by żyła.

Ula, pomimo początkowego dystansu, z każdym dniem coraz bardziej przywiązuje się do przyrodniej siostry. Choć początkowo wydawało się, że nie jest w stanie jej zaakceptować, to ostatecznie zrozumiała, że mała dziewczynka potrzebuje teraz jej miłości i wsparcia bardziej niż kiedykolwiek. Ostatecznie otacza przyrodnią siostrę opieką.

Kamil, mimo że czuje się czasami przytłoczony nową sytuacją, wie, że może liczyć na wsparcie swoich najbliższych.

Czy uda mu się zaopiekować pociechą?

Ula, Kamil z "Na Wspólnej"
Kamil zaopiekuje się córką. Czy Ula ją zaakceptuje?
Ula, Kamil z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Co wydarzy się w "Na Wspólnej"? Protesty pod szkołą Ziemińskiej

W 3701. odcinku "Na Wspólnej" emocje sięgną zenitu. Młodzież zdecydowana jest walczyć o prawa osób LGBT i możliwość organizacji w swojej szkole "Tęczowego Piątku". Protesty przed szkołą Ziemińskich wywołują coraz większe kontrowersje.

W międzyczasie, członkowie rodziny Smolnych są zaskoczeni, gdy dowiadują się, że Hela spędziła noc u Grześka. Twierdzą, że pracowali nad projektem, jednak wiadomo, że młodego Smolnego i jego przyjaciółkę od dawna do siebie ciągnie.

Przed liceum Zimińskiej sytuacja jest bardzo napięta. Dochodzi do protestów i starć osób, które są za i przeciwko organizacji "Tęczowego Piątku". Dochodzi do szarpaniny. Jedna z osób traci panowanie nad sobą i uderza w twarz Adę, co natychmiast wywołuje reakcję Danki, która wzywa policję.

Czy uda się przywrócić porządek?

SPRAWDŹ, CO WYDARZY SIĘ W TYM TYGODNIU W "NA WSPÓLNEJ"

Odcinek 3701. "Na Wspólnej" obejrzysz już w czwartek 05.10.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości