"Na Wspólnej", odcinek 3702. Ola w potrzasku. Zostaje rozpoznana na ulicy

Ola z "Na Wspólnej"
"Na Wspólnej", odcinek 3702. Ola w potrzasku
Źródło: Player.pl
W 3702. odcinku "Na Wspólnej" Ola znajdzie się w niezwykle trudnym położeniu. Gdy jej synek gorączkuje i jedzie z nim do lekarza, zostaje rozpoznana na ulicy. Ziemińska spróbuje uciec, ale kobieta, która ją zidentyfikowała, nie będzie chciała pozwolić jej odejść. Zobacz opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

"Na Wspólnej". Ola zatrzymana na ulicy

W 3702. odcinku "Na Wspólnej" na widzów będzie czekać wiele emocjonujących wydarzeń. Ola, która przypomnijmy, wraz z synkiem ukrywa się przed Alanem, ponieważ mężczyzna ją psychicznie gnębił, odnalazła azyl u przyjaciół. Prześladowca jednak nie daje za wygraną. Aby odnaleźć Ziemińską, wynajął przebiegłą panią detektyw oraz rozkleił w całym mieście ogłoszenia ze zdjęciem dziewczyny.

Ola stara się nie pokazywać publicznie, aby Alan nie miał szansy jej odnaleźć. Jednak synek Ziemińskiej nieoczekiwanie gorączkuje. Dziewczyna, chcąc mu pomóc, wychodzi z nim do lekarza. Niestety, wtedy zostaje rozpoznana przez jedną z kobiet, która nie chce dać jej odejść. Alan powiadomiony o wszystkim już jest w drodze.

Czy Oli uda się uciec?

Jak się wkrótce okaże, także wynajęta przez Alana detektyw namierzyła dziewczynę.

Ola z "Na Wspólnej"
Ola nieoczekiwanie została rozpoznana na ulicy
Ola z "Na Wspólnej"
Źródło: Player.pl

Co wydarzy się w "Na Wspólnej"?

W 3702. odcinku "Na Wspólnej" na widzów czeka wiele emocjonujących i zaskakujących scen. W trakcie protestów, które odbywają się na terenie szkoły Ziemińskiej, Ada zostaje uderzona w twarz. Wszyscy widzący to zdarzenie są zdezorientowani, ponieważ nikt nie spodziewał się, że protesty wywołają tak wiele emocji.

Smolny decyduje się zawieźć ją na pogotowie. Wcześniej funkcjonariusze policji zalecają dziewczynie przeprowadzenie obdukcji, a następnie złożenie oskarżenia. Kurator, który przypomnijmy, przeprowadza kontrolę w szkole Ziemińskiej, zaleca jej spotkać się z młodzieżą w celu uspokojenia nastrojów.

Młodzi ludzie jednak nie ustają w walce o możliwość zorganizowania "Tęczowego Piątku" i walki o prawa osób LGBT.

Jak zakończy się ta sytuacja?

Odcinek 3702. "Na Wspólnej" obejrzysz już w poniedziałek 09.10.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości