"Na Wspólnej", odcinek 3703. Wściekły Alan stracił nad sobą kontrolę. Zemsta zaskoczy Czerskiego...

Alan "Na Wspólnej"
"Na Wspólnej", odcinek 3703. Psychopatyczny Alan traci nad sobą kontrolę. Policzy się z Czerskim?
Źródło: x-news
W 3703. odcinku "Na Wspólnej" Alan będzie coraz mniej kontrolował swoje zachowanie. Dzięki zatrudnionej pani detektyw dowie się, że Czerski pomaga Oli się od niego uwolnić. Postawi na zemstę. Zobacz opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

Alan chce się zemścić na Czerskim. Nowy odcinek "Na Wspólnej" pełen emocji

W 3703. odcinku "Na Wspólnej" na widzów czeka wiele zaskakujących zwrotów akcji. Alan będzie pełen gniewu i frustracji. Mężczyzna nie potrafi pogodzić się z tym, że dręczona przez niego Ola uciekła wraz z dzieckiem i teraz ukrywa się w nieznanym mu miejscu. Wynajęta przez mężczyznę detektyw jasno daje mu do zrozumienia, że Czerski pomaga młodej dziewczynie się od niego uwolnić.

Alan postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Przybywa do miejsca, które wskazała mu detektyw. Jednak zamiast Oli, zastaje Anetę, która jest zszokowana jego obecnością. Kobieta jest bardzo przerażona i nie wie, co ma robić. Czuje, że jest w niebezpieczeństwie.

Czy zaskoczona Aneta poradzi sobie z atakiem psychopaty?

Czy Alan odnajdzie Olę?

Alan z "Na Wspólnej"
Czy Alan odnajdzie Olę?
Alan z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Co się wydarzy w "Na Wspólnej"? Szark dowie się, że jest ojcem

W nowym 3703. odcinku "Na Wspólnej" jednym z wątków będzie prawda, przed którą stanie Szark. Mężczyzna dowiaduje się, że jest ojcem Antka, który posiada jego zdjęcie z młodości. Zaskoczony mężczyzna natychmiast zażąda wyjaśnień. Antek wyjawi mu w końcu, że jest jego synem. Szark będzie chciał natychmiast wyjaśnić tę kwestię z matką chłopaka, jednak dowie się, że kobieta nie żyje.

Mężczyzna ciężko zniesie otrzymaną wiadomość, która będzie dla niego ogromnym ciosem. Przypomnijmy, że w poprzednich odcinkach Antek długo walczył o akceptację w firmie, w której pracuje jego ojciec. Gdy udało mu się ją uzyskać, teraz zaskoczył wszystkich tą niespodziewaną wiadomością.

Czy Szark zaakceptuje informację, że ma syna?

ZOBACZ, CO JESZCZE WYDARZY SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Odcinek 3703. "Na Wspólnej" obejrzysz już we wtorek 10.10.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości