"Na Wspólnej", odcinek 3704. Policja wkracza do akcji. Czy Marta dowie się, kto jest stalkerem?

Marta z "Na Wspólnej"
"Na Wspólnej", odcinek 3704. Policja wkracza do akcji. Czy Marta dowie się, kto jest stalkerem?
Źródło: Player.pl
W odcinku 3704. "Na Wspólnej" Marta będzie coraz bliżej rozwiązania zagadki, kto stoi za prześladowaniem jej i jej najbliższych. Hofferówna na komisariacie dowie się pewnej zaskakującej informacji. Zobacz opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

"Na Wspólnej". W 3704. odcinku Marta otrzyma zaskakujące informacje

W odcinku 3704. na widzów "Na Wspólnej" czeka wiele zaskakujących scen. Marta zostaje wezwana na komisariat policji. Stróże prawa informują zaskoczoną dziewczynę, że jej prześladowca nadaje z gmachu telewizji, w której pracuje. Hofferówna nie ukrywa szoku.

Wszystko wskazuje na to, że Marta w najbliższych dniach dowie się, kto jest stalkerem. Namierzenie prześladowcy dziennikarki, to już tylko kwestia czasu. Roma trzyma rękę na pulsie, wie dobrze, że gdy prawda wyjdzie na jaw, to będzie skończona.

Marta jest zdezorientowana. Mimo iż krąg podejrzanych znacznie się zawęził, to wie, że w pracy nikomu nie może ufać. Dziewczyna postanawia jedno. Niezależnie od tego, kto jest jej stalkerem, to już po wyjaśnieniu sprawy prześladowana dziewczyna chce swojemu oprawcy spojrzeć prosto w oczy.

Policjanci szykują specjalną akcję. Będą chcieli przeszukać wszystkich pracowników telewizji.

Marta z "Na Wspólnej
"Na Wspólnej", odcinek 3704. Policja wkracza do akcji. Czy Marta dowie się, kto jest stalkerem?
Marta z "Na Wspólnej
Źródło: Player.pl

Co się wydarzy w "Na Wspólnej"?

W odcinku 3704. "Na Wspólnej" wydarzy się również wiele innych emocjonujących momentów. Szark cały czas jest rozbity po informacji, którą otrzymał. Przypomnijmy, że mężczyzna niedawno dowiedział się, że jest ojcem nowozatrudnionego w tej samej firmie Antka. Ta wieść była dla niego prawdziwym szokiem.

Szark wsiada do ciężarówki i wyjeżdża, pozostawiając za sobą zamieszanie i pytania. Tymczasem Antek nie potrafi pogodzić się z postępowaniem ojca i prosi Bogdana o zwolnienie. Mężczyźnie udaje się jednak odwieść chłopaka od tej decyzji.

Czy Szark wreszcie pogodzi się z otrzymaną informacją?

ZOBACZ, CO JESZCZE WYDARZY SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Odcinek 3704. "Na Wspólnej" obejrzysz już w środę 11.10.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości