"Na Wspólnej", odcinek 3705. Policja przeszukuje pracowników telewizji. Roma wpadnie?

"Na Wspólnej", odcinek 3705. Policja przeszukuje pracowników telwewizji. Roma wpadnie?
"Na Wspólnej", odcinek 3705. Policja przeszukuje pracowników telwewizji. Roma wpadnie?
Źródło: x-news
W odcinku 3705. "Na Wspólnej" atmosfera w telewizji, w której pracuje Marta, się zagęszcza. Policja już wie, że stalker Hofferównej nadaje z jej gmachu i planuje przeprowadzenie specjalnej akcji. Tymczasem Igor podejmuje kolejną próbę odzyskania rodziny. Zobacz opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

W 3705. odcinku "Na Wspólnej" Policja wkracza do pracy Marty

W 3705. odcinku "Na Wspólnej" atmosfera w stacji telewizyjnej, gdzie jest zatrudniona Marta, staje się coraz bardziej napięta. Roma, która od dawna knuje przeciwko Hofferównej jest jednocześnie rozzłoszczona i zdezorientowana. Lenarska czuje, że traci kontrolę nad sytuacją, co jest dla niej nie do zaakceptowania.

Policja decyduje się na przeprowadzenie specjalnej akcji w gmachu telewizji. Tomek, który przypomnijmy, jest w posiadaniu telefonu Romy, za którego pomocą ta stalkowała Hofferównę, decyduje się oczyścić go z odcisków palców i podrzucić w toalecie.

Jego plan się powiedzie?

Marta jest zdecydowana. Po rozwikłaniu skomplikowanej sprawy chce stanąć oko w oko ze swoim prześladowcą.

Tomek postanowi oczyścić telfon z odcisków palców
Tomek postanowi oczyścić telfon z odcisków palców
Źródło: Player.pl

Co jeszcze w "Na Wspólnej"? Igor próbuje odzyskać rodzinę

W odcinku 3705. "Na Wspólnej" Igor podejmie kolejną próbę odzyskania rodziny. Mężczyzna postanowi ponownie porozmawiać z Elżbietą. Pomóc mu zdecyduje się Julka, której bardzo zależy na szczęściu ojca. Przypomnijmy, że Igor zdradził swoją ukochaną z właścicielką klubu walk, gdy prowadził w związku z nią śledztwo. W efekcie tego wydarzenia Elżbieta zdecydowała się z nim rozstać.

Partnerka Igora pomimo jego zapewnień o zakończeniu relacji z właścicielką klubu walk nie chciała dać mu kolejnej szansy. Niedawno Julka zdecydowała się odnowić kontakt z ojcem. Teraz dziewczyna będzie chciała pogodzić zwaśnione strony.

Czy jej się uda?

ZOBACZ, CO JESZCZE WYDARZY SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Odcinek 3705. "Na Wspólnej" obejrzysz już w czwartek 12.10.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości