"Nieobecni". Karolina Gruszka dołączyła do obsady. "Ona ma prawdziwe moce"

Olivier Janiak i Karolina Gruszka na planie drugiego sezonu serialu "Nieobecni"
Olivier Janiak i Karolina Gruszka na planie drugiego sezonu serialu "Nieobecni"
Źródło: "Co Za Tydzień"
"Corocznie w Polsce znika bez śladu około 20 000 ludzi..." - od tego zdania twórcy serialu "Nieobecni" rozpoczęli promocję produkcji TVN. Serial zaczarował widzów fabułą pełną kryminalnych intryg i zawiłych perypetii miłosnych. Sprawdźcie, dlaczego warto zainteresować się właśnie tą propozycją od Player.pl.

Olivier Janiak z ekipą "Co Za Tydzień" gościł na planie zdjęciowym drugiego sezonu "Nieobecnych". O fenomenie serialu i swoich postaciach opowiedzieli: Karolina Gruszka, Justyna Wasilewska oraz Cezary Łukaszewicz.

Serial "Nieobecni". Karolina Gruszka zagra nową postać. Charakteryzacja aktorki

Karolina Gruszka dołączyła do obsady serialu. Jej bohaterka przeszła wewnętrzną przemianę i została duchową przewodniczką.

- Ona ma prawdziwe moce, myślę, że ona ma rzeczywiście dar. Potrafi oczyszczać aurę, ale prowadzi też takie zwyczajne zajęcia z medytacji, jogi. Z wykształcenia jest psycholożką, więc prowadzi zajęcia z kochania wewnętrznego - opowiedziała Karolina Gruszka w charakteryzacji, którą możecie zobaczyć w naszym wideo poniżej.

"Co Za Tydzień" na spotkaniu z obsadą serialu "Nieobecni"
Źródło: Co Za Tydzień

Serial "Nieobecni". Fabuła, obsada

Główną bohaterką serialu jest Mila Gajda (Justyna Wasilewska) - performerka i tancerka u szczytu kariery. Po zaginięciu rodziny rzuca wszystkie zawodowe zobowiązania i zaczyna desperacko szukać najbliższych. W tych trudnych okolicznościach poznaje Filipa Zacharę (Piotr Głowacki), mającego zespół Aspergera podkomisarza z Centrum Osób Zaginionych. Tak rozpoczyna się pierwszy sezon serialu. W produkcji wzięli udział również m.in.: Tomasz Włosok, Zbigniew Stryj, Grzegorz Damięcki, Danuta Stenka, Izabela Kuna, Anna Dymna, Łukasz Garlicki.

O fenomenie serialu opowiedziała Justyna Wasilewska - serialowa Mila Gajda.

- Ma w sobie coś takiego, co łączy obyczajowość z kryminałem w dobrych proporcjach. Ma ciekawych i wyrazistych bohaterów i faktycznie, coś ma w napięciu - zachęciła do śledzenia produkcji główna bohaterka serialu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: Co Za Tydzień

Źródło zdjęcia głównego: "Co Za Tydzień"

podziel się:

Pozostałe wiadomości