"Papiery na szczęście" - o czym jest serial? Bohaterowie, obsada, gdzie oglądać?

Obsada serialu "Papiery na szczęście". Fabuła, bohaterowie produkcji TVN
Obsada serialu "Papiery na szczęście". Fabuła, bohaterowie produkcji TVN
Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA
"Papiery na szczęście" to serial codzienny o miłości, w którym nie mogło zabraknąć intryg i przeciwności losu. Obsada to połączenie wielu nazwisk, zarówno młodych aktorów, jak i doświadczonych artystów. O czym jest serial "Papiery na szczęście"?

"Papiery na szczęście" - fabuła serialu i aktorzy

Fabuła "Papierów na szczęście" łączy wątki komediowe i sensacyjne. Serial skupia się na historii Marty, żony znanego piłkarza Krisa, matki ich dwójki dzieci. W tych rolach występują Adriana Kalska i Mateusz Kmiecik. Główna bohaterka postanawia porzucić męża i dotychczasowe, luksusowe życie. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów i poznaje tam Adama (Jakub Sasak). Oboje zakochują się w sobie, problem w tym, że mężczyzna ma wizerunek bawidamka. Marta obiecała sobie, że już nigdy nie zwiążę się z kimś podobnym do jej męża.

Co wiemy o pozostałych bohaterach? Jest wśród nich Mati (Marcel Sabat), który udaje przyjaciela Adama, a jest jego przyrodnim bratem. Chce odebrać mu pieniądze i rodzinną firmę. Tego bohatera łączy relacja z Sandrą (Weronika Malik). To piękna intrygantka, która dorastała z Matim w domu dziecka. To właśnie ona ma być przynętą dla Adama i sposobem na osiągnięcie celu przez jego przyrodniego brata. Jeśli chodzi o bohaterów, nie można zapomnieć o Beatce (Barbara Garstka), która według dziadka Adama jest świetną kandydatką na żonę. Senior nalega na ślub wnuka z dziewczyną. A Beatka z miejsca zakochuje się w przystojnym dziedzicu fortuny.

W produkcji występuje również Karolina Bacia i Stefan Pawłowski, a także artyści z wieloletnim stażem ekranowym: Urszula Grabowska, Agnieszka Wosińska, Marek Siudym, Artur Dziurman.

Patrycja i Bartek z "40 kontra 20". Związek na odległość i przeprowadzka do Berlina
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Papiery na szczęście" - gdzie oglądać?

Widzowie mogą liczyć na dawkę humoru i wzruszeń od poniedziałku do piątku o 19.30. Serial dostępny jest na antenie TVN7. Odcinki można obejrzeć również przedpremierowo w serwisie Player.pl.

Za produkcję serialu odpowiadają twórcy sukcesu "Zakochanych po uszy" - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń.

Poniżej Adriana Kalska — odtwórczyni głównej roli w teledysku promującym serial. W klipie wykorzystano piosenkę pt. "Plan awaryjny" wykonywaną przez Lanberry.

Przeczytaj więcej:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości