"Papiery na szczęście". Nowy sezon od dziś w TVN7. Co się wydarzy w życiu bohaterów?

"Papiery na szczęście". Przemysław Cypryański i Adriana Kalska
"Papiery na szczęście". Przemysław Cypryański i Adriana Kalska
Źródło: TVN
"Papiery na szczęście" to ciszący się sympatią widzów serial TVN7. W nowym sezonie zobaczymy dalsze losy ulubionych postaci, w które wcielają się m.in. Adriana Kalska, Jakub Sasak, Mateusz Kmiecik, Barbara Garstka, Maciej Maciejewski czy Marek Siudym. W serialu zobaczymy także nowych bohaterów.

Jesienne odcinki "Papierów na szczęście" to nowe perypetie znanych i lubianych bohaterów, ale też świeże, emocjonujące wątki z postaciami, które wprowadzą dodatkowy zamęt w życie rodziny Kowalczyków. Pierwszy odcinek nowego sezonu już dziś o 20.00 na antenie TVN7.

"Papiery na szczęście" - nowy sezon - o czy będzie?

Fabuła serialu "Papiery na szczęście" koncentruje się wokół losów Marty (Adriana Kalska), która postanawia rozstać się z mężem, znanym piłkarzem Krisem (Mateusz Kmiecik), z którym ma dwójkę dzieci: Maksa (Jakub Gąsior) i Marysię (Julia Latosińska). Kobieta trafia do pracy w biurze deweloperskim, w którym poznaje Adama (Jakub Sasak), a między bohaterami rodzi się miłość.

Jesienny sezon serialu rozpoczynamy w chwili, kiedy Marta dowiaduje się od Adama, że będzie miał dziecko z inną. Marta jest zdruzgotana tą informacją. Mimo że kocha mężczyznę nad życie, nie wie, czy będzie mogła z nim być. Natomiast zawodowo zaczyna jej się układać coraz lepiej, dostaje pracę jako manager restauracji. Niestety lokal mieści się na osiedlu ukochanego, trudno więc unikać jej przypadkowych spotkań... W międzyczasie zupełnie niespodziewanie wpada na przystojnego kardiologa, Dawida (Przemysław Cypryański). Czy zauroczony mężczyzna spróbuje zdobyć serce Marty?

Tymczasem rodzina Kowalczyków przeżywa bardzo trudne chwile. Henryk (Marek Siudym) nie poddaje się w walce o firmę. Chce za wszelką cenę znów mieć większość udziałów w Kowalczyk Development i stanąć na czele biznesu. Jednak, gdy na jaw wyjdzie wstrząsający, rodzinny sekret, zmieni jego silną pozycję.

W jesiennych odcinkach obejrzymy także losy pozostałych bohaterów serialu. Mateusza (Marcel Sabat) odwiedzi w więzieniu niespodziewany gość, a szczęście Beatki (Barbara Garstka) i jej chłopaka zmąci niespodziewana wizyta matki dziewczyny.

Premierowe odcinki "Papierów na szczęście" w TVN7. Zwiastun

"Papiery na szczęście" - nowe postacie

W premierowym sezonie, obok dotychczasowych bohaterów, pojawiają się nowi, a wraz z nimi ciekawe, emocjonujące wątki. Spinać je będzie Magda (Małgorzata Kozłowska) – 26-letnia śliczna i pełna energii dziewczyna, kuzynka Kowalczyków, która wróci do Krakowa po długim pobycie w Holandii. Magda zrobi duże wrażenie na męskiej części personelu nowo powstałej kliniki kardiologicznej w dawnej siedzibie firmy Kowalczyków. O jej względy zacznie zabiegać Konrad (Kamil Piotrowski) – przystojny, bardzo pewny siebie podrywacz, a Kamil (Jakub Józefowicz) – zdolny, młody lekarz postara się po przyjacielsku ostrzec dziewczynę przed kolegą. Jednak jego narzeczona, Julia (Antonina Jarnuszkiewicz), nie będzie zachwycona nową znajomością ukochanego... Jak potoczą się losy nowych bohaterów uwikłanych w ten miłosny czworokąt?

"Papiery na szczęście" - gdzie i kiedy oglądać?

"Papiery na szczęście" będzie można oglądać od 29 sierpnia od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie TVN7. Serial dostępny jest także w Playerze.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości