Znana gwiazda zagra w "Na Wspólnej". Ten przystojny aktor rozkochał w sobie wiele fanek

Aktorzy "Na Wspólnej"
Aktorzy "Na Wspólnej"
Źródło: TVN
Ostatnie miesiące były wspaniałym czasem dla fanów "Na Wspólnej". Niedawno mogliśmy się dowiedzieć, że do serialu powraca Anna Dereszowska, a teraz pojawiła się kolejna wspaniała wiadomość. Już wkrótce do serialu dołączy kolejna wielka gwiazda. O kim mowa?

Serial "Na Wspólnej" jest emitowany przez stację TVN od ponad 20 lat i nadal cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Aktorami, którzy zyskali uznanie za swoje role w produkcji, są: Ewa Gawryluk, Joanna Jabłczyńska, Bożena Dykiel, Jakub Wesołowski i Kazimierz Mazur.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Jabłczyńska o nowej technologii w "Na Wspólnej" i zastąpieniu aktorów sztuczną inteligencją
Joanna Jabłczyńska o nowej technologii w "Na Wspólnej" i zastąpieniu aktorów sztuczną inteligencją
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Przemysław Cypryański pojawi się w "Na Wspólnej"

Przemysław Cypryański po latach przerwy od gry w filmach czy serialach powraca. Aktor już wkrótce ma pojawić się w nowych odcinkach ukochanego serialu wielu Polaków - "Na Wspólnej". Wiadomość ta, to zdecydowanie dobra nowina dla fanów aktora, którzy tęsknili za jego obecnością na ekranie.

Gwiazdor przez wiele lat występował w jednej ze znanych telenowel. Jednak po zakończeniu współpracy z serialem telewizyjna kariera Przemysława Cypryańskiego nieco zwolniła. W związku z tym w ostatnich latach próżno go było szukać w filmach czy serialach.

Przemysław Cypryański ma dołączyć do obsady serialu "Na Wspólnej" już na początku wakacji. Aktor zagra sąsiada Igi. Jakie sekrety będzie skrywała postać, w którą się wcieli? Tego z pewnością dowiemy się w nowych odcinkach produkcji.

Anna Dereszowska wraca do "Na Wspólnej"

Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć nowe sceny z Anną Samusionek i Katarzyną Żak, a teraz dołączy do nich także Anna Dereszowska. Przypomnijmy, że w serialu aktorka gra postać Judyty Bradeckiej. To przebiegła właścicielka klubu walk. Jakiś czas temu kobieta trafiła do więzienia. Było to wynikiem śledztwa dziennikarskiego prowadzonego przez Igora. Przed aresztowaniem Judyta zdecydowała się na romans z Nowakiem, co doprowadziło do końca jego relacji z Elżbietą.

Dowody dostarczone na policję przez Igora sprawiły, że Judyta musiała odpokutować swoje przewinienia. Mimo to, podczas ostatniej rozmowy z Nowakiem, zapowiedziała, że się zemści.

Czy powrót Judyty do serialu oznacza, że jej groźby zostaną spełnione?

Zdjęcia pochodzą z odcinków "Na Wspólnej" numer 3846. i 3850.

Anna Dereszowska powróci do "Na Wspólnej"
Anna Dereszowska powróci do "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
Anna Dereszowska powróci do "Na Wspólnej"
Anna Dereszowska powróci do "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
Anna Dereszowska w nowych odcinkach "Na Wspólnej"
Anna Dereszowska w nowych odcinkach "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyla

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości