"Kuchenne rewolucje" w "Na Wspólnej". Maria Zięba czy Magda Gessler: kto ulepił smaczniejsze pierogi?

Maria Zięba z "Na Wspólnej" i Magda Gessler
Maria Zięba z "Na Wspólnej" i Magda Gessler
Źródło: x-news
Niewiele osób wie, że przed laty ukazał się odcinek serialu "Na Wspólnej", w którym wystąpiła Magda Gessler. Słynna restauratorka pomogła Ziębom, wprowadzając do lokalu spore zmiany. Ciekawi jesteście tych "Kuchennych rewolucji"?

Od 27 stycznia 2003 roku serial "Na Wspólnej" jest prezentowany w stacji TVN. Od początku trwania produkcji wielu znanych i cenionych aktorów w niej wystąpiło. W tym takie gwiazdy jak Ewa Gawryluk, Joanna Jabłczyńska, Bożena Dykiel, Jakub Wesołowski, Kazimierz Mazur i Julia Kamińska.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Jabłczyńska o nowej technologii w "Na Wspólnej" i zastąpieniu aktorów sztuczną inteligencją
Joanna Jabłczyńska o nowej technologii w "Na Wspólnej" i zastąpieniu aktorów sztuczną inteligencją
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Magda Gessler wystąpiła w "Na Wspólnej"

Niebywałe połączenie dwóch wyjątkowych formatów telewizyjnych miało miejsce lata temu, kiedy postanowiono do ukochanego przez widzów serialu TVN - "Na Wspólnej" dodać wątek o "Kuchennych Rewolucjach". Wspomniane połączenie zaowocowało niezapomnianym 1880. odcinkiem, w którym Magda Gessler dokonała prawdziwej kuchennej metamorfozy lokalu prowadzonego przez Ziębów.

Fani programu Magdy Gessler dobrze wiedzą, że rewolucje przeprowadzane przez najbardziej znaną restauratorkę w Polsce, mimo iż końcowo wprowadzają mnóstwo pozytywnych zmian, to bywają dla właścicieli lokali trudne. Nie inaczej było i w tym przypadku.

Zarówno atmosfera, jak i wymiana zdań pomiędzy Marią Ziębą a Magdą Gessler od początku były napięte, a pierogi, które spróbowała gwiazda zaraz po przybyciu na ulicę Wspólną, nie zyskały jej uznania. Chociaż początkowo była niechętna, to ostatecznie żona Włodka zgodziła się, aby słynna restauratorka przeprowadziła metamorfozę lokalu.

Jednym z punktów kulminacyjnych odcinka było kulinarne starcie Magdy Gessler z Marią Ziębą, które ostatecznie w wyniku różnych perturbacji zakończyło się remisem.

Ten niezapomniany 1880. odcinek "Na Wspólnej" znajdziecie w serwisie Player.pl

Magda Gessler i Maria Zięba spotkały się 1880 odcinku "Na Wspólnej"
Magda Gessler i Maria Zięba spotkały się 1880 odcinku "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
Magda Gessler miała również okazję porozmawiać z Włodkiem
Magda Gessler miała również okazję porozmawiać z Włodkiem
Źródło: x-news

Co się wydarzy w nowych odcinkach "Na Wspólnej"?

Niedawne odcinki "Na Wspólnej" pokazały rozwijające się uczucie między Ulą (Julia Jurek) i Natanem. Ale, jak się okazało, chłopak miał przed ukochaną pewien sekret — jest jeszcze formalnie związany z inną kobietą, która nie jest gotowa na zakończenie ich relacji.

Karolina początkowo zażądała do Natana kwotę 10 tysięcy złotych za podpisanie dokumentów rozwodowych. Chłopak, mimo iż początkowo był skory zapłacić wspomnianą kwotę za wolność, coraz częściej zaczyna myśleć, że nie jest to dobry pomysł. Wtóruje mu w tym Kamil.

Nadchodzące odcinki "Na Wspólnej" pokażą jeszcze więcej skomplikowanych wątków. Wkrótce okaże się, że Karolina nie zamierza zadowolić się tylko groźbami. W odcinku 3833. podejmie radykalne działania - zaatakuje Ulę, przykładając jej nóż do gardła.

Natan i Kamil będą zmuszeni do szybkiego działania, aby ocalić Ulę. Czy im się to uda?

Ula będzie śmiertelnym niebezpieczeństwie
Ula będzie śmiertelnym niebezpieczeństwie
Źródło: x-news
Czy Uli uda się przeżyć?
Czy Uli uda się przeżyć?
Źródło: x-news
W pewnym momencie w zagrożeniu będą także Kamil i Natan
W pewnym momencie w zagrożeniu będą także Kamil i Natan
Źródło: x-news

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości