"The Last Of Us" – kiedy premiera w HBO Max? Zobacz zwiastun serialu

"The Last of Us" - jest pierwszy zwiastun wyczekiwanego serialu HBO
"The Last of Us" - jest pierwszy zwiastun wyczekiwanego serialu HBO
Źródło: HBO
Serial "The Last of Us" oparty będzie na znanej na całym świecie i cenionej przez graczy i krytyków grze wideo. Twórcy podali, kiedy możemy się spodziewać premiery w HBO i HBO Max.

Gracze na całym świecie czekają z niecierpliwością na nowy serial HBO i HBO Max. "The Last of Us" to produkcja oparta na znanej grze wideo o tej samej nazwie opracowanej przez studio Naughty Dog.

"The Last Of Us" – o czym jest serial?

W serialu "The Last of Us" przedstawiona będzie historia, która rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, co znaliśmy jako współczesną cywilizację, a która została zniszczona. Główny bohater Joel to mężczyzna zaprawiony w bojach, ocalały po apokalipsie. Zostaje on zatrudniony do przemytu 14-letniej dziewczynki Ellie, którą wyrwał z opresyjnej strefy kwarantanny. To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której by przetrwać, mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem.

Tajemnice produkcji #3. Plan serialu "Papiery na szczęście"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"The Last Of Us" – zwiastun

HBO wypuściło krótką zapowiedź serial. Przypadła ona do gustu fanom gier. Zobaczcie sami:

"The Last Of Us" – plakat

Serial "The Last of Us" będzie składać się z 9 odcinków. Opublikowano najnowszy plakat zapowiadający ekranizację hitu studia Naughty Dog.

"The Last Of Us" – plakat
"The Last Of Us" – plakat
Źródło: HBO

"The Last Of Us" – kiedy premiera?

HBO ujawniło oficjalny termin premiery serialu "The Last of Us". Trafi on na platformę streamingową 15 stycznia 2023 roku, a dzień później 16 stycznia produkcję obejrzą użytkownicy HBO Max z Polski.

"The Last Of Us" – obsada i twórcy

W serialu "The Last of Us" wystąpią m.in. Pedro Pascal, Bella Ramsey, Murray Bartlett czy Nick Offerman. Autorami scenariusza serialu "The Last of Us", pełniącymi także obowiązki producentów wykonawczych, są Craig Mazin (odpowiadał za hit HBO "Czarnobyl") oraz Neil Druckmann.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: HBO

podziel się:

Pozostałe wiadomości