"Val", "Lil Rel Howery: Wiem, że też tak myślicie", "Matki rewolucji" i "Życie seksualne studentek" w HBO Max

"Val" - amerykański film dokumentalny z 2021 roku
"Val" - amerykański film dokumentalny z 2021 roku
Źródło: HBO
Filmy "Val", "Matki rewolucji", "Lil Rel Howery: Wiem, że też tak myślicie" oraz serial "Życie seksualne studentek" obejrzycie od dziś w HBO Max. O czym opowiadają?

Od dziś w HBO Max niezwykły dokument o życiu słynnego amerykańskiego aktora Vala Kilmera, który pokazuje jego życie i walkę z nowotworem. W HBO Max obejrzeć można już także stand-up Lila Reya Howery'ego czy serial o życiu seksualnym studentek. Zobaczcie zwiastuny!

"Val" w HBO Max

Val Kilmer, jeden z najbardziej nieprzewidywalnych i niezrozumianych aktorów Hollywood, od ponad 40 lat dokumentuje swoje życie oraz rzemiosło poprzez filmy wideo. Zgromadził tysiące godzin nagrań - od filmów na 16 mm taśmie nakręconych z braćmi, po zapisy swoich kultowych ról w przebojowych filmach, takich jak "Top Gun", "The Doors", "Tombstone" czy "Batman Forever".

Ten surowy i oryginalny dokument zapewnia spojrzenie na to, co to znaczy być artystą i złożonym człowiekiem. Pokazuje też walkę aktora z rakiem gardła i daje zakulisowe spojrzenie na jego życie osobiste, w tym śmierć w dzieciństwie jego brata Wesleya, jego ośmioletnie małżeństwo z aktorką Joanne Whalley i ich dzieci Mercedes i Jack.

Film dokumentalny z 2021 roku, wyreżyserowany i wyprodukowany przez Leo Scotta i Ting Poo miał swoją światową premierę na Festiwalu Filmowym w Cannes w 2021 roku.

Zobacz zwiastun:

"Matki rewolucji" w HBO Max

"Matki rewolucji" to film pokazujący historię jednego z najdłuższych protestów w historii. W latach 1981-2000 tysiące kobiet z całego świata wystąpiło przeciwko rozprzestrzenianiu broni jądrowej. Występują m.in. : Jocelyn Christian, Jacque Drew, Cameron Rhodes, Georgie Oulton, Amelia Reynolds czy Bronwyn Ensor.

Zobacz zwiastun:

"Lil Rel Howery: Wiem, że też tak myślicie"

Drugi stand-up amerykańskiego komika jest już dostępnyw HBO Max. Tym razem Lil Rel Howery powraca do Chicago, aby w humorystyczny sposób podzielić się szczerymi i przemyśleniami na temat sławy, ojcostwa i terapii.

Zobacz zwiastun:

Serial "Westworld" na HBO. Twórcy o zagrożeniach w przyszłości
Źródło: "Co Za Tydzień"

"Życie seksualne studentek"

Serial na HBO Max "Życie seksualne studentek" to historia czterech współlokatorek z college’u, które rozpoczynają studia na prestiżowym Essex College. Rozpoczyna się prawdziwa fuzja sprzeczności i hormonów. Te zarówno urocze, jak i irytujące dziewczyny rozpoczną nowe, wolne, studenckie życie.

Występują m.in.: Pauline Chalamet, Amrit Kaur, Reneé Rapp, Alyah Chanelle Scott, Midori Francis, Gavin Leatherwood, Chris Meyer, Ilia Isorelys Paulino, Lauren Spencer czy Renika Williams.

Zobacz zwiastun:

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: HBO

podziel się:

Pozostałe wiadomości