"Zagadki losu" i "Opowieści małżeńskie". Nowe paradokumenty już wkrótce w TVN7

"Zagadki losu" - nowy serial paradokumentalny w TVN7
"Zagadki losu"
Źródło: x-news/TVN
Już niedługo w TVN7 będziemy mogli oglądać nowe seriale paradokumentalne – "Zagadki losu" i "Opowieści małżeńskie". O czym opowiadają?

Od 28 lutego TVN7 rozpocznie emisję dwóch nowych seriali paradokumentalnych - "Zagadki losu" i "Opowieści małżeńskie". Scenariusze do obu produkcji oparte są na autentycznych historiach. Każdy odcinek stanowi jedną, zamkniętą opowieść z nowymi bohaterami. Seriale będą też dostępne w serwisie Player.pl.

"Zagadki losu" - o czym jest serial, kiedy oglądać

"Zagadki losu"
"Zagadki losu"
Źródło: x-news/TVN

"Zagadki losu" to serial, w którym będziemy śledzić historię bohaterów, która prowadzić będzie do zaskakującego finału. Tajemnica ujawniona na końcu odcinka, diametralnie odmieni dotychczasowe życie bohaterów. Być może będzie ona umyślnie skrywanym przez lata sekretem, a być może szokującym, wcześniej nieznanym faktem z życia bohaterów. W paradokumencie zobaczymy wiele wątków. Zarówno wzruszających, zabawnych, pokrzepiających, ale również kryminalnych, przerażających i szokujących. Każdy odcinek będzie posiadał tytułową "zagadkę losu", czyli drugie dno, które da widzowi nowe spojrzenie na ukazaną w nim historię.

"Zagadki losu" w TVN7 od 28 lutego, trzy dni w tygodniu - od poniedziałku do środy o godzinie 18.25.

"Opowieści małżeńskie"  - o czym jest serial, kiedy emisja

"Opowieści małżeńskie"
"Opowieści małżeńskie"
Źródło: x-news/TVN

"Opowieści małżeńskie" to serial pokazujący historie o miłości, wzlotach i upadkach w związkach. W każdym odcinku poznamy historię innej pary. Związkom towarzyszy wiele emocji, zarówno tych dobrych jak i tych, których lepiej unikać. Bohaterowie kochają się, kłócą, rozstają, odnawiają dawne kontakty, szukając wygasłych uczuć. Każda z par ma swoje lepsze i gorsze momenty, chwile pełne uniesień lub rozczarowań. Każdej postaci przyświeca inny cel. Jedni szukają spokoju i szczęścia w miłości, innym bliżej do potajemnych romansów, ukrywania się i obłudy. W każdym odcinku decyzje i wyznania bohaterów będą niosły za sobą zaskakujące konsekwencje. Pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji historia wystawi tytułowe małżeństwa na próbę i odmieni ich życie.

Serial "Opowieści małżeńskie" będzie można oglądać od 3 marca, dwa dni w tygodniu - w czwartki i piątki o godzinie 18.25.

cztTVN7_KAMINSKAKONCESJA (1)
Julia Kamińska o koncesji dla TVN 7
Źródło: co za tydzien

Popularne paradokumenty w TVN24

Oprócz nowości w TVN7 możemy oglądać także inne znane i lubiane paradokumenty. Najpopularniejszym z nich jest "Ukryta prawda". Każdy odcinek serialu opowiada inną historię z zaskakującym zakończeniem. Na jaw wychodzi bowiem dawno skrywana prawda. Innym popularnym paradokumentem jest "Szpital", który pokazuje skomplikowane relacje pacjentów szpitala na Biskupińskiej. Innymi paradokumentami, które zaskarbiły sobie przychylność widzów są "Tajemnice miłości" oraz "Rozwód. Walka o wszystko".

Czytaj też:

Kamila Jamrożek

Źródło: TVN7

Źródło zdjęcia głównego: x-news/TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości