Dziś kusi seksapilem i kolorowymi strojami. Pamiętacie jeszcze Cleo z początków kariery?

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Cleo

#METAMORFOZYGWIAZD Cleo zaczęła karierę od wielkiego przeboju, ale na ściankach zwykle prezentowała się dosyć skromnie. Wybierała bezpieczne stylizacje i często stawiała na naturalność. Dziś jest natomiast pewną siebie salonową lwicą, która nie boi się eksperymentować z wizerunkiem. Przyglądamy się metamorfozie, jaką przeszła na przestrzeni ostatnich lat.

Cleo to jedna z najbardziej wpływowych i rozpoznawalnych piosenkarek w naszym kraju. Gwiazda od lat kojarzy się fanom z konkretnym stylem ubierania: pełnym energii, kolorowym i bardzo kobiecym. Wokalistka zawsze stawia na mocny makijaż i zalotnego kucyka, spiętego na czubku głowy. Nie zawsze jednak tak było. Kiedyś Cleo romantycznie rozpuszczała włosy, a na ścianki wybierała raczej nieśmiałe stylizacje. Pamiętacie ją jeszcze z początków kariery?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Malwina Wędzikowska przeszła długą drogę w życiu. "Byłam w takim punkcie otchłani"
Malwina Wędzikowska przeszła długą drogę w życiu. "Byłam w takim punkcie otchłani"

Cleo zaczynała dość skromnie, dopiero potem pokazała pazura

Cleo z przytupem weszła do polskiego show-biznesu. Chociaż nie udało się jej osiągnąć sukcesu w jednym z popularnych talent show, kilka lat później zwojowała rynek muzyczny hitem "My Słowianie". Wokalistka na scenie stawała się prawdziwą bombą energetyczną, podobnie wyglądały także jej artystyczne stylizacje. Na co dzień natomiast Cleo wybierała dużo skromniejsze zestawy, które nie wyróżniały się zbytnio z tłumu. Do bezpiecznych krojów zawsze natomiast dodawała chociaż jeden akcent kolorystyczny, czemu jest wierna do dziś.

Cleo w 2013 roku Źródło: MWMEDIA

Pamiętacie jeszcze Cleo w innej fryzurze niż słynny kucyk? Prawie 10 lat temu wokalistka zwykle nosiła grubego warkocza, którego często przeplatała kolorowymi apaszkami. Zdarzało się jednak, że gwiazda występowała przed publicznością w rozpuszczonych włosach i w stylizacji niczym z romantycznego amerykańskiego teledysku w stylu country. Delikatna wersja Cleo z roku na rok wydawała się jednak odchodzić do lamusa, ponieważ artystka zaczęła stawiać na coraz to odważniejsze looki.

Cleo w 2015 roku Źródło: MWMEDIA

Piosenkarka stopniowo odkrywała swoją kobiecość i sensualność, nie zawsze jednak wszystko wychodziło perfekcyjnie. Zdarzało się, że niektóre elementy garderoby, które nakładała na siebie, po prostu nie pasowały do reszty. W pewnym momencie Cleo zaczęła także eksperymentować z przebraniami. Na wielkich galach pojawiała się między innymi w stroju kocicy, czy kreacji rodem z królowej śniegu.

Cleo w 2016 roku Źródło: WMEDIA

Cleo dziś jest synonimem pewności siebie. Bawi się swoim wizerunkiem

Cleo kocha kostiumy do dziś, jednak teraz trochę inaczej dobiera stylizacje. Nie da się ukryć, że gwiazda przeszła ogromną metamorfozę nie tylko wizerunkową, ale prawdopodobnie także wewnętrzna. Od Cleo bowiem aż bucha pewność siebie, którą podkreśla także strojami. Nieważne, czy ma akurat na sobie wymyślne przebranie, czy też elegancką "małą czarną", zawsze zostawia za sobą "efekt wow".

Cleo w 2021 roku Źródło: MWMEDIA

Cleo jest świadoma swojego seksapilu oraz kobiecych atutów i chętnie je podkreśla. Nie raz udowodniła także, że dobrze zna się na bieżących trendach. W 2021 roku zachwyciła pozornie zwykłą stylizacją z czarnej skóry, która w połączeniu z jej energicznym blond kucykiem i czerwoną szminką na ustach, dawała wręcz wybiegowy efekt. O ile wcześniej artystka eksperymentowała ze swoimi uczesaniami, tak teraz w 99% przypadków wybiera jednak wysoko zaczesanego kucyka. Czasem urozmaica go dodatkowym nakryciem głowy.

Cleo w 2021 roku Źródło: MWMEDIA

Wokalistka dobrze sobie radzi jednak nie tylko w scenicznych stylizacjach, ale także w dobieraniu codziennych outfitów. Cleo chętnie prezentuje długie nogi, które podkreśla dodatkowo butami na bardzo wysokich obcasach. W połączeniu z jej mocnym i dość przerysowanym makijażem daje to wręcz "laleczkowy" efekt, jednak wciąż utrzymany w dobrym guście. Nie da się ukryć, że gwiazda odrobiła lekcje w przeszłości z zakresu mody na piątkę z plusem i dziś zabawa wizerunkiem zawsze wychodzi jej na korzyść.

Cleo w 2022 roku Źródło: MWMEDIA

#METAMORFOZYGWIAZD to cykl tekstów, w których przyglądamy się przemianom największych polskich sław. Jak wyglądały na początku kariery, a jak prezentują się teraz? Często gwiazdy jeszcze kilkanaście lat temu sięgały po inne stylizacje, nosiły inne fryzury, czy nawet inaczej się malowały. Wszystko to sprawia, że dziś oglądając ich stare zdjęcia, często mamy wrażenie, że patrzymy na kogoś zupełnie innego. Jak zmieniali się celebryci na przestrzeni lat? Tego dowiecie się, czytając nasz serwis.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości