Nieznane rodzeństwo znanych gwiazd. Wiedzieliście, kim są i czym się zajmują?

Weronika Rosati, Małgorzata Kożuchowska
Weronika Rosati, Małgorzata Kożuchowska
Źródło: x-news
Katarzynę Zielińską i Małgorzatę Kożuchowską znają wszyscy, ale wiedzieliście, że te aktorki mają siostry? Oto mniej znane rodzeństwo znanych gwiazd.

Karolina Zielińska

Karolina Zielińska to oczywiście siostra Katarzyny Zielińskiej, która nigdy nie miała chrapki na bycie sławną osobą. Na co dzień prowadzi własny biznes, którym jest kawiarnia w samym centrum Warszawy. Jest to miejsce, w którym nie brakuje roślin, dlaczego? Karolina fascynuje się florą, bowiem już jako mała dziewczynka pomagała z siostrą prowadzić szklarnię rodzicom.

Sylwia Graff o nowej miłości
Sylwia Graff szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów jako jedna z bohaterek programu "Żony Miami". W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała, jak wyglądały początki jej miłości.
Źródło: Co za Tydzień

Maja i Hanna Kożuchowskie

Małgorzata Kożuchowska jest najstarszą z sióstr, więc już od najmłodszych lat brała odpowiedzialność za najważniejsze w jej życiu kobiety. Hanna jest architektką i na co dzień mieszka w Poznaniu. Maja z kolei to przedszkolanka, która wiele lat temu wyjechała do Francji i zaczęła nowe życie w Paryżu.

"Bez względu na to, jak długo się nie słyszymy, jest pomiędzy nami ten rodzaj porozumienia, że już po pierwszym „halo" w słuchawce wydaje się nam, że ostatni raz rozmawiałyśmy ze sobą pięć minut temu” - mówiła aktorka w rozmowie z redakcją magazynu „Świat i Ludzie" w 2015 roku.

Katarzyna Meller

Katarzyna Meller to siostra Marcina Mellera. Choć nie jest tak znana jak jej brat, z Instagrama może kojarzyć ją wiele osób. Jej pasją jest gotowanie, o czym pisze książki. Ma brata bliźniaka. Andrzej Meller również jest dziennikarzem.

Marcin Rosati

Marcin Rosati to starszy o 12 lat brat Weroniki Rosati. Ukończył warszawską SGH na kierunku zarządzanie i marketing, a dzięki ciężkiej pracy został prezesem firmy zajmującej się sprzedażą sprzętu AGD.

Piotr Klepko

Niewiele osób wie, że brata bliźniaka ma Cleo. Piotr nie jest medialną osobą, dlatego ciężko o jego aktualne zdjęcia. Znana siostra pokazała jednak kiedyś, jak wyglądali, kiedy byli maluchami.

Zobacz także:

Autor: Cezary Wiśniewski

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości