Co 14 sierpnia na antenie "Co za tydzień"? Konferencja prasowa "Top Model", OFF Festival, koncert Cleo 

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. relacja z koncertu Cleo, OFF Festivalu i konferencji prasowej "Top Model". W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobacz koniecznie!

Program "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 14 sierpnia o 11.30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Konferencja prasowa "Top model"

Program "Top Model" niezmiennie przyciąga przed telewizory szeroką widownię. Zmagania młodych ludzi w walce o ich marzenia wspierają, ale także motywują i musztrują – jurorzy Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka. Ekipa programu "Co Za Tydzień" spotkała się z nimi na specjalnej konferencji prasowej. Co powiedzieli?

Dawid Podsiadło o koncercie w Chorzowie
Źródło: "Co Za Tydzień"

Artur Rojek o OFF Festival

Po dwuletniej przerwie do kalendarza muzycznych wydarzeń powrócił OFF Festival. Największą muzyczną gwiazdą tegorocznej edycji festiwalu był w tym roku amerykański muzyk Iggy Pop. Fanów klimatów alternatywnych już po raz piętnasty zaprosił do Katowic dyrektor artystyczny i muzyk Artur Rojek. Ekipa programu "Co Za Tydzień" spotkała się z artystami i uczestnikami festiwalu. Co powiedzieli?

"Projekt Plaża" we Władysławowie

Władysławowo to najdalej wysunięte na północ miasto Polski. Ta blisko dziesięciotysięczna miejscowość w wakacje przyciąga tłumy turystów z całego kraju. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych tu miejsc jest stary Port Rybacki. To również tu powstała pierwsza kaszubskojęzyczna rozgłośnia radiowa – Radio Kaszëbë. Bo tu, jak nigdzie indziej, o kaszubskość się dba. Tam też zjawił się "Projekt Plaża". Zobaczcie w programie "Co Za Tydzień", co się działo we Władysławowie!

Koncert Cleo w Rybniku

Klimatyczne, industrialne budynki i szyby nieczynnej kopalni Ignacy w Rybniku to jedno z miejsc, gdzie można było posłuchać koncertu Cleo. Co powiedziała wokalistka w wywiadzie dla magazynu "Co Za Tydzień"? Gwiazda wystąpi także na TOP OF THE TOP FESTIVAL w Sopocie.

"Szkło kontaktowe" w teatrze

W Poznaniu widzowie mogli zobaczyć teatralną wersję "Szkła kontaktowego", programu który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. "Szkło kontaktowe live&touch" to spektakl, który powstał wspólnym wysiłkiem Teatru 6. Piętro i TVN24. Publiczność może liczyć na cięte riposty i trafne podsumowania prowadzących. Najbliższa okazja do spotkania z twórcami Szkła Kontaktowego w Sopocie 19 sierpnia w Operze Leśnej na TOP OF THE TOP SOPOT FESTIVAL.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości