Katarzyna Zielińska odnowiła przysięgę małżeńską? Zaskoczyła nieziemską kreacją

Autor:
Norbert
Żyła
Katarzyna Zieliński, Wojciech Domański

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański są w związku małżeńskim od dekady. W sierpniu mąż aktorki zdecydował się na ponowne oświadczyny. Teraz gwiazda podzieliła się w sieci wyjątkowymi fotografiami, na których pozuje w imponującej białej sukni ślubnej.

Katarzyna Zielińska to popularna polska aktorka, a prywatnie także żona Wojciecha Domańskiego i matka dwóch synów. Pierwszy chłopiec, Henryk, urodził się w 2015 roku, a drugi, Aleksander, przyszedł na świat pod koniec 2017 r.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Piotr Adamczyk o randkowaniu z żoną. "Dzieli nas ocean"
Piotr Adamczyk o randkowaniu z żoną. "Dzieli nas ocean" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Zielińska wzięła ponownie ślub?

Katarzyna Zielińska i jej mąż, Wojciech Domański, są małżeństwem od 3 sierpnia 2013 r. Relacja zakochanych od samego początku budzi duże medialne zainteresowanie. Aktorka niezbyt często dzieli się z fanami prywatnymi sprawami. Tym razem jednak zrobiła wyjątek, publikując zdjęcie z wesela towarzyszącego odnowieniu przysięgi małżeństwa.

Na profilu gwiazdy na Instagramie nie znajdziemy jednak zdjęć z samej ceremonii, gdyż postanowiła podzielić się jedynie zdjęciem tortu z napisem "Oops, I did it again".

W mediach społecznościowych pojawiło się także zdjęcie pary młodej, które udostępnił jeden z gości. Aktorka na ceremonię założyła białą, ozdobną suknię, która robiła ogromne wrażenie. Wśród gości znalazła się między innymi Małgorzata Socha, która towarzyszyła Zielińskiej w tym wyjątkowym dniu.

Ciekawostką jest fakt, że Katarzyna Zielińska po raz drugi zaręczyła się ze swoim mężem. Aktorka pochwaliła się na Instagramie pierścionkiem zaręczynowym, co wywołało wiele pozytywnych komentarzy ze strony fanów.

Katarzyna Zielińska
Katarzyna Zielińska odnowiła przysięgę małżeńską Katarzyna Zielińska Źródło: Instagram @katarzynazielisnka / Instagram @magicmars86_

Katarzyna Zielińska świętowała 10. rocznicę ślubu

Katarzyna Zielińska niedawno opublikowała na swoim Instagramie poruszający wpis, w związku z 10. rocznicą małżeństwa z Wojciechem Domańskim. W swoim emocjonalnym poście aktorka wyraziła wdzięczność za codzienne momenty, które kształtują jej związek.

Gwiazda podkreśliła znaczenie bliskości, rozmów i okazywania czułości w jej małżeństwie. Gwiazda nie kryje również, że zwyczajne chwile, takie jak rozmowy o dzieciach, są niezmiernie ważne w ich życiu małżeńskim.

"10 rocznica ślubu. I z każdym dniem coraz piękniej. Nieważne czy w słońcu, czy w burzy, z wiatrem w żaglach czy pod wiatr. Zawsze w jednym kierunku, za ręce, blisko siebie. Doceniam wszystkie "nasze momenty". Poranna kawa, telefon w środku dnia, czasem po sto razy, żeby po prostu siebie usłyszeć albo zapytać, czy Alesio wziął buty na przebranie a Henio plecak. Wspólne kolacje, czasem bardzo późno, ale zawsze bardzo wyczekane, po uśpieniu naszych małych mistrzów. Żeby zamienić ze sobą słowo i usłyszeć 'co u Ciebie, jak Ci minął dzień'. Żeby się przytulić i powiedzieć sobie, że wszystko jutro będzie dobrze" - powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości