Tych 5 gwiazd ma sławne rodzeństwo. Wiedzieliście o tym?

Joanna Opozda, Małgorzata Rozenek-Majdan, Joanna Brodzik
Na pewno nie wiesz, czym zajmuje się rodzeństwo gwiazd
Źródło: MWMEDIA
#TEGONIEWISZ. Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jakie ścieżki kariery obrało rodzeństwo znanych gwiazd? W show-biznesie nie brakuje słynnych osobistości, których bliscy krewni pozostają w cieniu popularności. Ich działalność zawodowa może zaskoczyć. Przygotuj się na zaskakujące historie o braciach lub siostrach gwiazd, których nie znasz, ale z pewnością musisz poznać!

Joanna Opozda, Małgorzata Rozenek-Majdan, Joanna Brodzik, Katarzyna Zielińska, Marta Wiśniewska – czy wiesz, kim jest rodzeństwo tych znanych gwiazd? Jeśli nie, to już spieszymy z odpowiedzią. Niektórzy z nich także chcieli związać się z show-biznesem, a niektórzy wręcz przeciwnie. Kto postawił na karierę polityka? Przeczytaj koniecznie!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Małgorzata Rozenek-Majdan o pracy w telewizji
Małgorzata Rozenek-Majdan o pracy w telewizji

Misha Kostrzewski – brat Małgorzaty Rozenek-Majdan 

Misha Kostrzewski 
Misha Kostrzewski – brat Małgorzaty Rozenek-Majdan 
Misha Kostrzewski 
Źródło: MWMEDIA

Misha Kostrzewski, brat prowadzącej "Dzień Dobry TVN" Małgorzaty Rozenek-Majdan jest słynnym tancerzem i choreografem. Przez lata mieszkał we Francji, gdzie występował w operze w Lyonie i Monte Carlo. W 2021 roku wrócił do Polski, aby dołączyć do obsady programu tanecznego "You Can Dance - Nowa Generacja" jako juror. Jego życie prywatne często przyciąga uwagę mediów. Jest rozwiedziony z żoną Ksenią, z którą ma troje dzieci: Elisabeth, Yanna i Ninę.

W 2021 roku zaczął układać sobie życie na nowo z partnerką Kingą. Para wydaje się szczęśliwa, co można zauważyć na wspólnych zdjęciach i nagraniach publikowanych na Instagramie. Tancerz podkreśla, że jego silny charakter oraz wsparcie ze strony rodziny pomogły mu w trudnych chwilach i dążeniu do sukcesu.

Mimo wielu sukcesów zawodowych Misha Kostrzewski przyznaje, że kariera kosztowała go wiele wyrzeczeń, zwłaszcza jeśli chodzi o rodzinę. W wywiadzie dla "Faktu" tancerz wyznał, że taniec zabrał mu możliwość bliskiego związku z rodzicami i siostrą, którzy pozostali w Polsce. Teraz, po powrocie do kraju, stara się nadrobić stracony czas i spędzać więcej chwil z najbliższymi.

Aleksandra Opozda – siostra Joanny Opozdy

Aleksandra Opozda, Joanna Opozda
Aleksandra Opozda – siostra Joanny Opozdy
Aleksandra Opozda, Joanna Opozda
Źródło: MWMEDIA

Aleksandra Opozda, młodsza siostra znanej aktorki Joanny Opozdy, zyskała uwagę mediów podczas ślubu siostry z Antonim Królikowskim. Dziewczyny są bardzo podobne do swojej mamy, Małgorzaty Opozdy, co zwróciło uwagę wielu osób obecnych na uroczystości. Aleksandra, choć nie jest tak dobrze znana jak siostra, również robi karierę w mediach, jednak w nieco inny sposób.

Aleksandra Opozda zdobyła szerokie grono fanów jako influencerka, dzieląc się swoimi doświadczeniami i wspomnieniami z licznych podróży na Instagramie. Nie tylko pokazuje piękne miejsca, które odwiedza, ale także współpracuje z różnymi markami, które promuje na swoim profilu. Dzięki temu zyskuje coraz większą popularność i może rozwijać swoją działalność w internecie.

Kilka lat temu Aleksandra Opozda była związana z raperem Krzy Krzysztofem, ale ich relacja nie przetrwała próby czasu i obecnie nie ma już wspólnych zdjęć na ich profilach w mediach społecznościowych. Młodsza siostra Joanny Opozdy ma przed sobą wiele możliwości, aby zaistnieć w show-biznesie, również dzięki niebywałej urodzie i naturalnemu podejściu do pozowania przed obiektywem aparatu. Jej kariera jako influencerki może być tylko początkiem dalszych sukcesów w branży medialnej.

Radosław Brodzik – brat Joanny Brodzik

Radosław Brodzik, Joanna Brodzik
Radosław Brodzik – brat Joanny Brodzik
Radosław Brodzik, Joanna Brodzik
Źródło: MWMEDIA

Joanna Brodzik, popularna aktorka znana z roli w serialu "Magda M." urodziła się w 1973 roku jako owoc miłości dwojga licealistów, których rodziny nie zaakceptowały ich związku. Wychowywała ją głównie babcia, która miała ogromny wpływ na jej życie. Z ojcem nie miała kontaktu przez wiele lat, ale z czasem udało im się nawiązać relacje i obecnie są przyjaciółmi. Aktorka ma dwójkę przyrodniego rodzeństwa: młodszego o cztery lata brata Radosława i o 10 lat młodszą siostrę Paulinę.

Joanna opowiadała w wywiadach o relacji z rodzeństwem, zdradzając, że uratowała życie swojemu bratu Radosławowi podczas wakacji, gdy ten wpadł do rzeki. Dziś mogą liczyć na siebie nawzajem. Radosław Brodzik jest aktywnym działaczem społecznym i samorządowcem. Jako radny Miasta Zielona Góra z ramienia Lewicy organizował biegi charytatywne i pomagał potrzebującym. Brat wspiera również swoją siostrę w jej działalności charytatywnej, angażując się w fundację "Opiekun serca" należącą do Joanny.

Małgorzata Mandrykiewicz – siostra Mandaryny

Marta Wiśniewska, Małgorzata Mandrykiewicz
Małgorzata Mandrykiewicz – siostra Mandaryny
Marta Wiśniewska, Małgorzata Mandrykiewicz
Źródło: MWMEDIA

Małgorzata Mandarynkiewicz jest młodszą siostrą Mandaryny, czyli Marty Wiśniewskiej, polskiej piosenkarki i tancerki. Małgorzata brała udział w reality show "Jestem, jaki jestem" razem z rodziną Wiśniewskich. Po rozwodzie Mandaryny z Michałem Wiśniewskim Małgorzata wspierała siostrę. Para stwierdziła, że mimo rozwodu pozostanie przyjaciółmi i rozpoczęła zawodową współpracę. Michał został menadżerem Marty. Jednak nie wytrzymali ze sobą długo.

Po czterech miesiącach muzycy zakończyli współpracę. Małgorzata zajęła jego miejsce i została menadżerką siostry. Mimo obecności w show-biznesie zawsze była w cieniu siostry, zajmując się jej sprawami zawodowymi, w tym tworzeniem jej szkoły tańca.

Karolina Zielińska – siostra Katarzyny Zielińskiej

Karolina Zielińska, Katarzyna Zielińska
Karolina Zielińska – siostra Katarzyny Zielińskiej
Karolina Zielińska, Katarzyna Zielińska
Źródło: MWMEDIA

Katarzyna Zielińska jest aktywna w mediach społecznościowych, jednak rzadko pokazuje swoją rodzinę. Jej konto na Instagramie skupia się głównie na aspektach związanych z życiem zawodowym. Aktorka angażuje się także w akcje charytatywne.

Jedną z najbliższych osób w życiu Katarzyny jest jej siostra Karolina. Po przeprowadzce Karoliny z Krakowa do Warszawy, ich spotkania stały się częstsze. Katarzyna często nazywa siostrę "Kalą" i entuzjastycznie wspierała jej nowy biznes. W roku 2022 Karolina otworzyła w stolicy kawiarnię o nazwie "Sweet & Blossom Cafe". Niestety, na skutek pandemii i związanych z nią restrykcji, kawiarnia zaczęła borykać się z problemami finansowymi. W trudnych chwilach aktorka okazała wsparcie dla siostry, angażując się w pomoc.

Na szczęście siostra gwiazdy szybko znalazła nową pracę. Katarzyna i Karolina Zielińskie znalazły się w gronie prowadzących nowy program śniadaniowy na antenie Zoom TV. Jednak na początku 2023 roku stacja podjęła decyzję o zakończeniu emisji programu.

#TegoNieWiesz to cykl artykułów w serwisie cozatydzien.tvn.pl, który przedstawia intrygujące fakty i mało znane ciekawostki ze świata kultury i show-biznesu. Czy wiesz, jak wiele niesamowitych historii i fascynujących anegdot wiąże się z twoimi ulubionymi artystami, filmami, serialami czy muzyką? Nie wiesz? Spokojnie, pomożemy ci je odkryć!

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości