Piotr Gąsowski świętował urodziny z byłymi partnerkami. Pokazał zdjęcia

Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski z okazji urodzin zapozował z byłymi żonami
Źródło: MWMEDIA
Piotr Gąsowski zaskoczył swoich fanów. Aktor w związku ze swoimi 59 urodzinami wrzucił do sieci zdjęcie, na którym zapozował wspólnie z byłymi partnerkami Hanną Śleszyńską i Anną Głogowską. Fotografii towarzyszył wyjątkowy opis.

Piotr Gąsowski jest uznanym polskim aktorem. Prywatnie gwiazdor stworzył patchworkową rodzinę. Artysta przez wiele lat był związany z Hanną Śleszyńską, z którą ma 27-letniego syna Jakuba. Kolejną jego wybranką była tancerka Anna Głogowska, z którą ma 15-letnią córkę Julię. Pomimo rozstań, gwiazdor ma rewelacyjny kontakt z obiema byłymi partnerkami, a ich dzieci przyjaźnią się ze sobą.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

"Szafy gwiazd". Paulina Smaszcz o zmianach w życiu
"Szafy gwiazd". Paulina Smaszcz o zmianach w życiu

Piotr Gąsowski na zdjęciu z byłymi partnerkami

Piotr Gąsowski 16 kwietnia skończył 59 lat. Aktor, który jest niezwykle aktywny w swoich mediach społecznościowych, zdecydował się z tej okazji podzielić prywatnym zdjęciem. Na swoim profilu w serwisie Instagram opublikował fotografię, na której pozuje wspólnie z byłymi partnerkami Hanną Śleszyńską i Anną Głogowską.

Piotr Gąsowski nigdy nie ukrywał, że jest w rewelacyjnych relacjach z byłymi partnerkami. Na dodanym zdjęciu aktor w towarzystwie byłych ukochanych zapozował na tle Starego Miasta w Krakowie. Fotografii towarzyszy wyjątkowy opis, w którym uchyla rąbka tajemnicy w związku z jej powstaniem.

"Moi Drodzy! Byliśmy wczoraj w Krakowie na 60-tce naszego przyjaciela , Andrzeja Klechowskiego! A o północy, te dwie kobiety Hanna Śleszyńska i Anna Głogowska przypomniały mi oraz wszystkim świętującym, że właśnie …zaczęły się moje urodziny! Bardzo ważne urodziny, gdyż jest to ostatni rok mojego życia, w którym mogę mówić, iż jestem…pięćdziesięciolatkiem" - napisał Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski podziękował byłym partnerkom

W dalszej części urodzinowego posta Piotra Gąsowskiego zwrócił uwagę, że to ostatnie urodziny, kiedy może pochwalić się cyfrą "5" z przodu liczby określającej jego wiek. Wyraźnie rozbawiony artystka nie ukrywa, że aby mieć kolejną na to okazję musiałby przeżyć jeszcze 441 lat.

"Ostatni raz, w moim życiu, w urodzinowej liczbie, określającej mój wiek, mam, na jej początku, cyfrę "5" !!! Raczej nie doczekam kolejnego takiego momentu, gdyż musiałbym czekać aż …441 lat! Wtedy miałbym już lat 500-set, a to raczej niemożliwe… Chociaż kto wie? Przy dzisiejszych osiągnięciach medycyny i przy odrobinie higienicznego życia, z mojej strony?" - napisał aktor.

Piotr Gąsowski nie zapomniał również podziękować swoim byłym partnerkom — Hannie Śleszyńskiej i Annie Głogowskiej. Widać, że pomimo rozstania aktor pozostaje z nimi w rewelacyjnych kontaktach. Swoim fanom zaś artysta życzył spokojnej i rodzinnej niedzieli.

"Drogie Dziewczyny i Mamusie naszych dzieci, Haniu i Aniu za to, że Was mam i Wy macie mnie i, że nasze dzieci mają siebie, a my mamy siebie wszyscy nawzajem!!! I, że sobie kibicujemy! Miłej , spokojnej i rodzinnej niedzieli, wszystkim życzy… miły, spokojny (dzisiaj ) i rodzinny, Wasz Gąs Wielka , urodzinowa buźka!" - napisał Piotr Gąsowski.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości