Tym żyły media! Natalia Janoszek przerwała milczenie, Piotr Gąsowski opowiedział o życiu erotycznym

Natalia Janoszek, Piotr Gąsowski, Iwona Węgrowska
Podsumowanie dnia - wtorek 06.06.2023 r.
Źródło: MWMEDIA
Tych newsów nie możesz przegapić! We wtorek 6 czerwca w mediach aż huczało o najnowszych doniesieniach z życia gwiazd. Nie zabrakło długo wyczekiwanych oświadczeń i zaskakujących wywiadów, w których śmietanka polskich celebrytów opowiadała o skrywanych tajemnicach. Sprawdź nasze podsumowanie wtorku - 06.06.2023 roku!

We wtorek w świecie gwiazd aż roiło się od wydarzeń. Przeczytaj nasze podsumowanie, aby dowiedzieć się więcej o najnowszych newsach z show-biznesu. Przygotuj się na zwroty akcji i niespodzianki. Natalia Janoszek zabrała głos po głośnym materiale przygotowanym przez Krzysztofa Stanowskiego, a Iwona Węgrowska opowiedziała o kulisach rozstania z partnerem. Justyna Kowalczyk natomiast zabrała syna w góry, a zdjęcie ze wspinaczki wręcz chwyta za serce. Czym żyły media we wtorek 06.06.2023 roku?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Martyna Kaczmarek opowiedziała o swojej córce
Martyna Kaczmarek opowiedziała o swojej córce

Natalia Janoszek przerwała milczenie

Krzysztof Stanowski jakiś czas temu poświęcił jeden z odcinków "Dziennikarskiego zera" na przyjrzenie się karierze Natalii Janoszek. Polska aktorka, która od kilku lat przedstawiała się jako gwiazda Bollywood, według dziennikarza "zmyśliła swoją karierę". Krzysztof Stanowski prześwietlił dokonania artystki i zarzucił jej kłamstwo oraz manipulowanie opinią publiczną. Natalia Janoszek została wówczas wprost zalana prośbami o komentarz w sprawie. Nasza redakcja również zwróciła się wtedy do aktorki. Artystka nabrała jednak wody w usta i dopiero teraz wydała oświadczenie.

Na odpowiedź Krzysztofa Stanowskiego nie trzeba było długo czekać...

Przeczytaj więcej: Natalia Janoszek wydała oświadczenie i złożyła pozew. "Oszczerstwa i pomówienia"

Piotr Gąsowski opowiedział o życiu erotycznym

Piotr Gąsowski zdradził szczegóły relacji z kobietami. Przyznał, że w jego życiu był okres uzależnienia od seksu — spotykał się z ośmioma kobietami naraz. Jak twierdzi, wszystkie szanował i był z nimi emocjonalnie związany.

Co więcej, aktor w wywiadzie przyznał się do seksoholizmu...

Przeczytaj więcej: Piotr Gąsowski spotykał się z ośmioma kobietami naraz. "Były mi bardzo bliskie"

Iwona Węgrowska szczerze o rozstaniu

Iwona Węgrowska zdradziła powody rozstania z Maciejem Marcjankiem. Ich burzliwy związek kończył się już kilka razy, teraz wygląda jednak na to, że rozstanie jest definitywne. Wokalistka zdradza, co myśli o tym jej siedmioletnia córka. "Jest mi bardzo trudno z tym rozstaniem. To również bardzo trudne dla mojej rodziny, dla mojej mamy, dla mojej córki. Próbuję się podnieść" - wyjawiła w najnowszym wywiadzie.

Przeczytaj więcej: Iwona Węgrowska zdradziła szczegóły rozstania z partnerem. Poszło o zazdrość

Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcia z synem

Justyna Kowalczyk pochwaliła się zdjęciami z synem. Polska biegaczka narciarska po śmierci Kacpra Tekielego jest aktywna w sieci i chętnie pokazuje, jak spędza wolny czas. Tym razem zabrała małego Hugo na wycieczkę w Tatry. Justyna Kowalczyk niedawno pochowała męża. Kacper Tekieli zmarł tragicznie 17 maja 2023 roku w wieku 38 lat w Szwajcarii, gdzie przebywał razem z polską multimedalistką i ich dzieckiem. Alpinista zginął tuż po zdobyciu szczytu góry Jungfrau, w lawinie. Pozostawił po sobie nie tylko ukochaną, ale także dwuletniego syna Hugo. Chłopiec i Justyna Kowalczyk od zawsze towarzyszyli mu w wyprawach w góry.

Przeczytaj więcej: Justyna Kowalczyk zabrała synka w góry. Przejmujące zdjęcie

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się synem

Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje 17. urodziny najstarszego syna. Mimo pierwszych dojrzałych decyzji i poważnych egzaminów, jakie przychodzi mu w tym roku zdawać, gwiazda nadal widzi w nastolatku małego chłopca. Przyznaje, że mają wspaniałą relację, opartą na wciąż niesłabnącej, wzajemnej czułości.

Przeczytaj więcej: Małgorzata Rozenek świętuje 17. urodziny syna. Stanisław już dawno przerósł mamę

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości