Podsumowanie dnia. Rozłąka sióstr, telefon od hejtera, dziecko trafiło na SOR

Piotr Gąsowski, Sonia Bohosiewicz, Pola i Michał Wiśniewscy
Podsumowanie dnia w show-biznesie
Źródło: mwmedia
Przeczytajcie podsumowanie dnia w show-biznesie z soboty 16 września 2023. Zobaczcie wywiad dla cozatydzien.tvn.pl z Sonią Bohosiewicz. Tylko u nas aktorka mówi o rozstaniu z siostrą Mają, która opuściła Polskę. Informowaliśmy dziś o tym, że Hugh Jackman rozwodzi się z żoną po 27 latach małżeństwa. Pola Wiśniewska pojechała na SOR z dzieckiem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze o tym, co dzieje się w świecie show-biznesu w Polsce oraz za granicą. Sprawdźcie, jakie informacje dla was przygotowaliśmy, a co mogliście przegapić. Takie zestawienia newsów tylko u nas.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

SESJA_SONIABOHOSIEWICZ_SIOSTRA
Sonia Bohosiewicz o siostrzanej relacji z Mają. Jak znosi jej wyjazd z Polski?
Sonia Bohosiewicz powiedziała w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl, jak znosi rozłąkę z Mają, która zdecydowała się opuścić Polskę i zamieszkać za granicą.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Hugh Jackman rozwodzi się z żoną po 27 latach małżeństwa

Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness ogłosili rozstanie. Poznali się w 1995 roku na planie serialu "Correlli", a już rok później zostali małżeństwem. Wspólnie adoptowali dwójkę dzieci. Małżonkowie opublikowali oświadczenie o rozpadzie związku. Fani bardzo się zdziwili, bo 11 kwietnia aktor świętował 27. rocznicę związku i pisał o ukochanej, że jest miłością jego życia. Jak oboje skomentowali swoje rozstanie?

Czytaj więcej: Hugh Jackman rozwodzi się z żoną po 27 latach małżeństwa

Hugh Jackman rozstał się z żoną
Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness rozwodzą się
Hugh Jackman rozstał się z żoną
Źródło: Getty Images

Fanka przeprosiła Piotra Gąsowskiego za czyn z przeszłości

Piotr Gąsowski pokazał fanom fragment swojego ostatniego wywiadu. Podczas rozmowy w studio dostał niezwykły telefon od kobiety, która przeprosiła go za to, że kiedyś napisała w sieci hejterski komentarz na jego temat. Aktor w pewnym momencie nie potrafił powstrzymać łez, które ze wzruszenia momentalnie napłynęły do jego oczu.

Piotr Gąsowski zdobył się na szczery gest wobec tej kobiety. Co jej powiedział?

Czytaj więcej: Fanka przeprosiła Piotra Gąsowskiego za czyn z przeszłości

Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski otrzymał niezwykły telefon
Piotr Gąsowski
Źródło: MWMEDIA

Martyna Wojciechowska o życiu singielki i publicznym rozstaniu

Martyna Wojciechowska jest autorką artykułu w najnowszym wydaniu "Wysokich Obcasów Extra". Dziennikarka opowiedziała m.in. o tym, że rodzice zawsze szanowali jej wybory. Jednak ostatnio tata dziennikarki bardzo ją zaskoczył i powiedział, że czeka na to, aż ktoś zaopiekuje się jego córeczką. Martyna Wojciechowska opowiedziała o tym, jak czuje się jako singielka. Zdradziła też, jak przeżyła publiczne rozstanie z Przemysławem Kossakowskim.

Czytaj więcej: Martyna Wojciechowska o życiu singielki i publicznym rozstaniu

Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska o życiu singielki i budowaniu relacji
Martyna Wojciechowska
Źródło: X-NEWS

Pola Wiśniewska spędziła kilka godzin z dzieckiem na SOR-ze

Pola Wiśniewska opublikowała InstaStories, z którego wynika, że trafiła z dzieckiem na SOR. Żona Michała Wiśniewskiego zwróciła uwagę na cierpienie rodziców, gdy ich dzieci walczą o życie i zdrowie. Postanowiła zwrócić się przede wszystkim do matek.

W końcu kobieta ujawniła, co się stało, że musiała pojechać do szpitala. Jak wygląda obecna sytuacja? Czy coś zagraża zdrowiu i życiu jej dziecka?

Czytaj więcej: Pola Wiśniewska spędziła kilka godzin z dzieckiem na SOR-ze

Pola i Michał Wiśniewscy
Pola Wiśniewska pojechała z dzieckiem na SOR
Pola i Michał Wiśniewscy
Źródło: MWMEDIA

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę

Sonia Bohosiewicz ma trójkę rodzeństwa — Łukasza, Mateusza oraz siostrę Maję, która też jest dobrze znana w show-biznesie i niedawno przeprowadziła się z rodziną do Hiszpanii.

W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz dla cozatydzien.tvn.pl Sonia Bohosiewicz opowiedziała, czy jakoś szczególnie odczuwa brak siostry w Polsce. Gwiazda zdradziła też, jak Maja zareagowała na to, że Sonia wraz z ich ojcem weźmie udział w programie rozrywkowym.

Czytaj więcej: Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę

Sonia i Maja Bohosiewicz
Sonia Bohosiewicz o relacji z siostrą Mają
Sonia i Maja Bohosiewicz
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości