Tata Piotra Gąsowskiego skończył 90 lat. Dziennikarz udostępnił wzruszające wideo

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Ojciec Piotra Gąsowskiego skończył 90 lat

Piotr Gąsowski świętuje urodziny swojego ojca Włodzimierza Gąsowskiego, który właśnie skończył 90 lat! Senior jest głową patchworkowej rodziny, która zebrała się, by w wyjątkowy sposób uczcić jego święto. Piotr Gąsowski podziękował ojcu za wszystko, co zrobił dla najbliższych. Pokazał film z dnia urodzin taty.

Piotr Gąsowski ma wspaniałego ojca. Jest nim profesor Włodzimierz Gąsowski, który był pracownikiem naukowym Wydziału Inżynierii Lądowej i Transportu Politechniki Poznańskiej. Związał się z pochodzącą z Rosji malarką Niną Gąsowską, która zmarła w 2018 roku. Aktor i prezenter telewizyjny ma starszego brata Igora. Wszyscy zebrali się, by zorganizować seniorowi wspaniałe przyjęcie urodzinowe.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Marysia Sadowska o reżyserii i rodzinie. Pracuje na planie z mężem
Marysia Sadowska o reżyserii i rodzinie. Pracuje na planie z mężem Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ojciec Piotra Gąsowskiego ma 90 lat. Syn pokazał, jak teraz wygląda

Piotr Gąsowski pokazał swoim fanom na Instagramie niezwykle wzruszający filmik. Są w nim archiwalne zdjęcia jego ojca oraz ich wspólne kadry, gdy prezenter był małym chłopcem. Nie zabrakło współczesnych fotografii pana Włodzimierza z wnukami.

"Z wielką dumą mam zaszczyt i radość ogłosić, iż mój tata, Włodek Gąsowski kończy dzisiaj… 90 lat! Nie ma tutaj miejsca, aby opisywać całe jego ciekawe i długie życie. Jest to natomiast miejsce, aby tacie za to, co dla nas zrobił, po prostu, najpiękniej podziękować! Jesteś tatusiu dla naszej wielkiej rodziny jej głową, a od kiedy odeszła nasza wspaniała mamusia i babcia, a twoja ukochana żona Nina, również jej szyją! Jesteśmy szczęśliwi, że ciebie mamy, jesteśmy z ciebie dumni i jesteśmy ci wdzięczni, że tyle nam dałeś!" - czytamy w publikacji prezentera.

Na przyjęciu urodzinowym nie zabrakło dzieci, wnuków, a nawet byłych partnerek Piotra Gąsowskiego, które również należą do rodziny. Mowa o Hannie Śleszyńskiej oraz Annie Głogowskiej. Gwiazdor znanych programów rozrywkowych wyznał, że zawsze czuł miłość taty i mógł na niego liczyć.

Jesteś niezwykle mądrym człowiekiem, zarówno życiowo, jak i naukowo! Niełatwo jest być w dzisiejszych czasach takim bezdyskusyjnym autorytetem dla swoich wnuków, a ty jesteś ! Zawsze dawałeś nam wszystkim miłość i troskę, którą nas czasem zawstydzałeś… 

Rok temu gwiazdor pokazał rodzinne zdjęcie, które zostało zrobione w Milanówku "u dziadka Włodka". Na fotografii uwieczniono wszystkie wnuki i wnuczki pana Włodzimierza. Jest też brat Piotra Gąsowskiego z żoną oraz Anna Głogowska.

Piotr Gąsowski wspomina swoją mamę

Piotr Gąsowski doskonale pamięta moment, w którym odeszła jego mama. Było to wieczorem 5 listopada 2018. Zwierzył się fanom, że jako mężczyzna dojrzał wtedy drugi raz. Opisał swoją mamę jako ciepłą i radosną kobietę, która dawała wsparcie i mądrość całej rodzinie. Zawsze dodawała swoim dzieciom otuchy i wiatru w żagle. Dzięki temu nie bali się wyrażać własnego zdania i uczuć.

"Nie wstydzimy się przytulać i po wielokroć mówić 'kocham cię' naszym dzieciom... Nie wstydzimy się też z bratem Igorem mówić 'kocham cię' sobie nawzajem. A tata Włodek nie wstydzi się tego wyznania, adresując je do nas [...] To jest mamusiu, twoja ogromna zasługa! I jesteśmy z ciebie bardzo dumni, że zostawiłaś po sobie tyle piękna i dobra! Bardzo cię mamusiu kochamy i za tobą tęsknimy. Tęsknimy jak cholera! Ale dajemy radę. Dzięki Tobie, mamusiu!" - pisał Piotr Gąsowski w 2020 roku.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości