Piotr Gąsowski hucznie obchodził 60. urodziny. Na wielkiej imprezie pojawiła się plejada gwiazd

Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski
Źródło: MWMEDIA
Nie ma wątpliwości, że gwiazdy lubią celebrować ważne dni wśród najbliższych przyjaciół i kolegów z branży. Nie inaczej było w przypadku urodzin Piotra Gąsowskiego, którego 60. urodziny odbyły się w Teatrze Capitol w Warszawie. Prezenter postanowił uczcić ten wyjątkowy dzień w doborowym towarzystwie. Zorganizował imprezę, która na długo pozostanie w pamięci zarówno jubilata, jak i zaproszonych gości.

W zaszczytnym gronie, które uczestniczyło w obchodach 60. urodzin Piotra Gąsowskiego, znaleźli się liczni przedstawiciele polskiego show-biznesu. Wśród nich możemy wymienić takie znane persony jak Joanna Koroniewska z Maciejem Dowborem, Katarzyna Skrzynecka, Magda Steczkowska, Anna Dereszowska, Majka Jeżowska, Anna Korcz, Anna Jurksztowicz, Rafał Maserak, a nawet Andziaks z Luką oraz ojczymem popularnej youtuberki Wojciechem Kurowskim. Wszyscy obecni bawili się znakomicie, nie szczędząc pochwał na temat jubilata w mediach społecznościowych.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Anna Guzik o tremie, rytuałach i oglądaniu siebie na ekranie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Impreza z okazji 60. urodzin Piotra Gąsowskiego

Relację z urodzin Piotra Gąsowskiego możemy zobaczyć na profilach gwiazd w mediach społecznościowych. Podczas wieczoru nie zabrakło również wyjątkowych artystycznych momentów. Piotr Gąsowski został obdarowany prywatnym koncertem, podczas którego Magda Steczkowska, Majka Jeżowska i Hanna Śleszyńska zachwyciły wokalnymi występami. Sam jubilat także zaprezentował zdolności muzyczne. Zasiadał do fortepianu i wykonał wzniosły utwór, który wzruszył wszystkich zgromadzonych.

Urodziny Piotra Gąsowskiego
Urodziny Piotra Gąsowskiego
Źródło: Instagram

Po oficjalnej części przyszła pora na tańce, które rozgrzały parkiet do czerwoności. Nawet 91-letni ojciec jubilata został okrzyknięty "królem parkietu".

Znani znajomi Piotra Gąsowskiego nie zawiedli i hojnie podzielili się wrażeniami z imprezy w swoich mediach społecznościowych. Zarówno zdjęcia, jak i filmy z wydarzenia trafiły na profile Joanna Koroniewska i Macieja Dowbora czy Anny Korcz.

"Dużo gości, prezenty, kwiaty, artystyczne występy i moc wzruszeń! Piotr ma niezwykłą moc. Umie w niewytłumaczalny sposób jednoczyć wokół siebie ludzi. Szczery, uczynny, bezpretensjonalny, przyjacielski, o sztywnym kręgosłupie. [...] Cieszę się, że jestem w grupie Gąsa" - napisała aktorka.

Anna Głogowska świętowała urodziny z byłym partnerem

Na oficjalnych urodzinach Piotra Gąsowskiego w Teatrze Capitol nie mogło zabraknąć dzieci i byłych partnerek jubilata. Hanna Śleszyńska i Jakub Gąsowski oraz Anna Głogowska i Julia Gąsowska pojawili się u boku przemawiającego na scenie aktorka. Na miejscu był też jego ojciec — Włodzimierz Gąsowski.

"Jestem dumny z mojej rodziny, cieszę się, że was mam, kochani. Cieszę się, tatuś, że jesteś. Masz 91 lat. [...] Jesteś zawsze, gdy Ciebie potrzebujemy, jesteś autorytetem dla wnuków - naszych dzieci" - mówił wzruszony prezententer.

Anna Głogowska dodała też na Instagramie zdjęcia z rodzinnego obiadu, który miał miejsce przed imprezą. Fotografie opatrzyła wpisem poświęconym ekspartnerowi.

"Gąs! My będziemy Cię kochać nawet za kolejne 60 lat" - napisała.

Fani byli pod wrażeniem, jak miła atmosfera panuje w rodzinie Piotra Gąsowskiego. Zalali sekcję komentarzy falą miłych słów.

"Jestem pełna podziwu za szacunek, którym się państwo darzycie...wszyscy. To skarb być częścią takiej rodziny! Wielki pokłon w państwa stronę"; "Szacun dla państwa za tak super relacje"; "Mieć takich przyjaciół wokół siebie bezcenne"; "Nic nie cieszy mnie bardziej, jak takie rodziny. Ludzie potrafią się dogadać, mają otwarte umysły, poza tym mają klasę i kulturę i niech tak będzie" - czytamy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości