Piotr Gąsowski skomentował śmierć brata Anny Głogowskiej. Jego słowa są wyjątkowe

Anna Głogowska
Anna Głogowska żegna brata
Źródło: MWMEDIA
Piotr Gąsowski publicznie wyraził swoje współczucie wobec byłej partnerki. Wiadomość śmierci brata jest tym bardziej przygnębiająca, że Arkadiusz Głogowski zaledwie miesiąc temu wziął ślub. Pod czarno-białą galerią ze wspomnieniem brata, tancerka otrzymała mnóstwo wsparcia. Komentarz Piotra Gąsowskiego jest jednak wyjątkowy.

Anna Głogowska, znana jest szerszej publiczności jako tancerka i prowadząca popularny program taneczny. W 2005 roku związała się z Piotrem Gąsowskim, którego poznała w trakcie drugiej edycji programu, którego był hostem. Choć para rozstała się już ponad dwa lata temu, nadal pozostają przyjaciółmi, wzajemnie się wspierając.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Rafał Sonik zorganizował mały rajd Dakar dla kobiet
Rafał Sonik zorganizował mały Rajd Dakar dla kobiet

Anna Głogowska pożegnała brata w poruszającym poście

Anna Głogowska zawsze uważana była za osobę blisko związaną z rodziną, co wielokrotnie publicznie podkreślała. Zaledwie miesiąc temu prezenterka opublikowała za pomocą mediów społecznościowych album, upamiętniający ślub swojego brata. Niestety niedawno media obiegła wiadomość o jego śmierci.

"Mój brat Arek miał najładniejszy uśmiech na świecie..." - napisała Anna Głogowska pod serią czarno-białych zdjęć brata.

Na pierwszy rzut oka widać, jak bardzo byli ze sobą zżyci. Widać, że od najmłodszych lat spędzali ze sobą mnóstwo czasu. Wśród zdjęć sprzed kilkudziesięciu lat pojawiły się też te wyjątkowo aktualne. Zaledwie miesiąc temu Anna Głogowska bawiła się na jego weselu...

Piotr Gąsowski pociesza Annę Głogowską po śmierci brata

Wzruszający wpis Anny Głogowskiej spotkał się z szerokim odzewem jej obserwatorów. Mnóstwo kondolencji złożyli również sławni znajomi tancerki. Wsparcie wyrazili m.in. Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor, Elżbieta Romanowska oraz Sylwia Peretti. Były długoletni partner Anny, Piotr Gąsowski, również przekazał obszerny komentarz, próbując wesprzeć ją na duchu. Dodatkowo zdradził, że tancerka zdążyła się pożegnać z bratem.

"Aniu… jesteś dzielna, byłaś dzielna, będziesz dzielna… dobrze, że zdążyliście pogadać, powiedzieć sobie ważne rzeczy… Arek odszedł z przeświadczeniem, że go kochasz, że był dla ciebie bardzo ważny. Dla Julci też. Zrobiłaś, co mogłaś, żeby Arek to poczuł. Przytulam, współczuję, wspieram" – pisał Piotr Gąsowski.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości