Wydarzenia

Co Za Tydzień: Za nami 20. charytatywny mecz "Hokej z Gwiazdami"

Wydarzenia

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Mecz hokeja dziennikarze TVN24  kontra reprezentacja polskich artystów

20. charytatywny mecz Hokej z Gwiazdami odbył się w Tychach. Artyści skrzyżowali kije z ekipą TVN24 już po raz trzeci. Na lodowisku mogliśmy zobaczyć m.in. Piotra Zelta, Ewelinę Lisowską, Mariusza Czerkawskiego czy Roberta Kantereita.

Gwiazdy kontra dziennikarze TVN

Robert Kantereit w rozmowie z reporterem "Co za Tydzień" powiedział:

- Przeciwników znamy, wiemy, na kogo trzeba uważać, jakie są ich silne strony, wiemy, jakie mają słabe strony. Generalnie atmosfera bardzo bojowa, ale też jesteśmy przyjacielsko nastawieni do tego meczu, wiadomo, WOŚP — miłość, przyjaźń i muzyka.

Arleta Zalewska, dziennikarka TVN24 dodała:

- Wiele osób żartowało, że nie spodziewali się, że ja, ta, która zazwyczaj biegam po sejmowych korytarzach, potrafię tak śmigać na łyżwach.

Ewelina Lisowska grająca w drużynie gwiazd zdobyła punkt dla swojej ekipy dzięki karnemu.

- Jestem taką maskotką drużyny chyba, wymuszam często faule, bo jestem tak mała, że często ktoś mnie przez przypadek strąci — dodała Ewelina Lisowska.

Gwiazdy pomogły Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Kapitanem drużyny artystów od lat jest Mariusz Czerkawski. Znakomity zawodnik właśnie w Tychach rozpoczynał swoją karierę. Podczas tego wyjątkowego meczu jest tradycją, że gwiazda NLC pod koniec spotkania, zmienia barwy drużyny.

- Jeżeli będzie w miarę wyrównany mecz, to nie będę musiał przechodzić na drugą stronę, bo TVN radzi sobie świetnie. Zawsze mogę dostrzelić kilka bramek lub coś obronić, zawsze kiedy jest remis, na koniec może karny jak wystarczy czasu — powiedział.

Walka na lodowisku była bardzo zacięta, jednak sukces swojej drużynie zafundowała Arleta Zalewska. W czasie imprezy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrano 14 tys. zł.

Zobacz również:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

Pozostałe wiadomości