Magdalena Stępień znika z mediów społecznościowych. "Wybieram spokojne życie z moją nową rodziną"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Magdalena Stępień o chorobie syna

Magdalena Stępień wydała oświadczenie na Instagramie. Była ukochana Jakuba Rzeźniczaka, napisała, że wraz z końcem 2021 r. odchodzi z mediów społecznościowych. Była modelka wyjaśniła, że nie chce wracać do przeszłości i robi to dla dobra swojego i jej synka. 

W mediach pojawiła się wiadomość o zaręczynach Jakuba Rzeźniczaka z jego nową partnerką Pauliną, co poruszyło internautów, zwłaszcza że nie umilkły jeszcze echa tego, że zostawił swoją poprzednią partnerkę Magdalenę Stępień w 8. miesiącu ciąży. Piłkarz nie chciał komentować swojej decyzji w mediach i niedługo później pokazał nową miłość.

Magdalena Stępień - kim jest?

Magdalena Stępień sama zajmuje się wychowywaniem syna, o czym mówiła wielokrotnie w mediach społecznościowych. Teraz była modelka wydała oświadczenie, które udostępniła na Instagramie. Okazało się, że znika z mediów społecznościowych.

Magdalena Stępień znika z mediów społecznościowych

"Dzisiaj ostatni dzień w roku, a jednocześnie dzień, kiedy chcę Wam coś przekazać. Od sześciu miesięcy walczę o siebie, o to, żeby się podnieść. Przed końcem roku pojawił się ktoś, kto dał mi siłę, aby iść dalej. Co nie zmienia faktu, że rana po tym co mnie spotkało, nadal jest i co chwilę ktoś ją rozgrzebuje. Wydarzenia z ostatnich dni, wiadomości, informacje, zdjęcia, które otrzymałam, za każdym razem przypominają mi te przykre chwile. W trosce o siebie i o dobro moje i mojego dziecka, po analizach za i przeciw z moją terapeutką, podjęłam decyzję o wycofaniu się z social mediów" - czytamy.

Maja Hyży bała się o czwartą ciążę
Maja Hyży bała się o czwartą ciążę Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską opowiedziała o obawach, jakie miała po tym, kiedy dowiedziała się, że spodziewa się czwartego dziecka. Źródło: Co za Tydzień

Magda Stępień - dlaczego znika z social mediów?

Dalej Magda Stępień wyjaśniła, dlaczego podjęła taką decyzję:

"Nie chcę już wracać do przeszłości, chcę już żyć swoim życiem — nowym życiem, a niestety Instagram i ludzie tam, nie ułatwiają mi tego. Wiem, że tak będzie mi łatwiej odciąć się od tego, co trudne, ponieważ jeśli bym została, wiem, że znajdą się tam osoby, które będą notorycznie uprzykrzać mi życie i próbować niszczyć to, co odbudowałam poprzez dostarczanie informacji, które nie są w obszarze mojego zainteresowania. Ostatnie dni szczególnie pokazały mi złośliwość ludzi. Patrząc na to zdecydowanie i świadomie wybieram spokojne życie z moją nową rodziną w spokoju, skupiając się na tym, co naprawdę się dla mnie liczy. Niemniej jednak było również wiele osób w mojej społeczności, która przyniosła mi wsparcie, uśmiech i zrozumienie, a ja jestem wam za to ogromnie wdzięczna. Dziękuję, że mi towarzyszyliście. Pamiętajcie, że nawet w najtrudniejszych chwilach nie jesteście sami, choć tak możecie się czuć" - napisała.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram/Magdalena Stępień

Pozostałe wiadomości