Co Za Tydzień: "Sekrety Mikołajka" w kinach już na początku lutego

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
"Sekrety Mikołajka" w kinach już na początku lutego

Maja Ostaszewska i Tomasz Kot wystąpili w dubbingowych rolach rodziców słynnego Mikołajka, którego przygody niezmiennie fascynują dzieci i dorosłych od dekad.

Maja Ostaszewska, która dała głos filmowej mamie Mikołajka, powiedziała:

- Wielka radość. Wiadomo, że "Mikołajek" to jest kultowa pozycja i to zarówno jako książka, jak i ta seria filmowa, chyba dla każdego pokolenia, bo ja go bardzo dobrze pamiętam ze swojego dzieciństwa, pamiętam, jak moje dzieci były małe i to jest sama przyjemność.

"Sekrety Mikołajka" już niebawem w kinach

Tomasz Kot, który w filmie podkłada głos ojca Mikołajka dodał:

- Nostalgiczna przygoda i też tym razem jest wyjątkowo, bo okazuje się, że wszyscy łącznie z tamtą obsadą filmu, doświadczyliśmy czegoś takiego, jak ząb czasu, bo bardzo zżyłem się z tamtym aktorem, który grał ojca Mikołajka i pamiętam, że byłem kiedyś we Francji i widziałem jakiś francuski film akurat z nim. Zawsze jest tak, że jak się dubbinguje jakiegoś aktora, a nie bajkę, to czuje się taki dziwny rodzaj połączenia z tym człowiekiem.

Film "Skarb Mikołajka" do kin wejdzie już 4 lutego.

Tomasz Kot przy okazji pokazu przedpremierowego wspomniał także o swoich kolejnych planach zawodowych.

- To jest nowa rzecz, której nie mogę się doczekać. To premiera "Niebezpiecznych dżentemenów", która będzie na jesieni. To jest film Macieja Kawulskiego, to było coś fantastycznego na samym planie - mówił Tomasz Kot.

Zobacz również:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: ADRAS SZILAGYI/ME MEDIA

Pozostałe wiadomości