Materiał promocyjny

Słuchanie audiobooka w górach to idealne połączenie. "Dodaje dreszczyku emocji i wypływa na odbiór fabuły"

Co Za Tydzień. Audiobooki na stoku? Czemu nie!
Co Za Tydzień: Aplikacja Storytel polecana na górskie szlaki
Piesze wycieczki na nartach, czyli skitury, zyskują na popularności. Trudno się dziwić. Narty, las, świeże powietrze i zimowy anturaż mogą pochłonąć bez reszty. Z materiału magazynu "Co Za Tydzień" dowiecie się, w jaki sposób korzystać z aplikacji Storytel i jak połączyć spacery na nartach ze słuchaniem audiobooków. - Można się poczuć tak, jakby się było na żywo w tej akcji — mówi Maciej Grzelak, instruktor narciarstwa.

Skitury w Karpaczu i aplikacja Storytel

Karpacz jest jednym z najchętniej wybieranych miast przez Polaków, którzy marzą o aktywności w pięknym, śnieżnym anturażu. Stoki, zimowe miasteczko, skitury przez malownicze trasy przeznaczone są zarówno dla zaawansowanych, jak i dla początkujących narciarzy.

- Niewątpliwie ta dyscyplina sportu łączy wysiłek fizyczny na podejściu z przyjemnością z jazdy. Wytrzymałość i technika są tu jak najbardziej wskazane. Odnotowujemy tendencję wzrostową. Coraz więcej Polaków jest świadomych, że trzeba się ruszać. A aktywność fizyczna na świeżym powietrzu idealnie działa nie tylko na nasz organizm, ale i na naszą głowę — opowiada Maciej Grzelak, instruktor narciarstwa.

A co jeśli w góry wybieramy się w pojedynkę? Znamy sposób, aby urozmaicić sobie samotne wyprawy.

Aplikacja Storytel ubarwi skitury na górskich szlakach

Maciej Grzelak, instruktor narciarstwa, nie ukrywa, że zdarza mu się wyruszać w góry w pojedynkę. Jak wtedy umila sobie czas spędzony na nartach? Audiobookami! Ostatnio zachwyciła go powieść "Kruk", której słuchał dzięki aplikacji Storytel.

- Można skupić się na sobie i swoim wysiłku. Lubię posłuchać kryminałów. Korzystam z aplikacji Storytel, pobieram swoje ulubione tytuły i nawet bez dostępu do internetu mogę słuchać, czego chcę. Ostatnio wpadłem na wspaniałe słuchowiska, wielowątkowe, gdzie mamy wielu aktorów - opowiada.

Instruktor dodaje, że dzięki niesamowitemu klimatowi gór i audiobookom, można poczuć się częścią fabuły.

- Można się poczuć tak, jakby się było na żywo w tej akcji. Będąc w lesie, dodaje to dreszczyku emocji i wpływa na odbiór całej fabuły - mówi.

Aplikacja Storytel sprawdzi się na górski szlaku
Co Za Tydzień: Aplikacja Storytel sprawdzi się na górski szlaku
Aplikacja Storytel sprawdzi się na górski szlaku w Świeradowie-Zdroju.
Źródło: Co Za Tydzień
Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości