Materiał promocyjny

Kuba Wesołowski lubi dobrze osłodzić sobie życie. Poznaj przepisy na wyjątkowe desery

Kuba Wesołowski o osładzaniu życia
Kuba Wesołowski zdradził, w jaki sposób utrzymuje życiowy balans. Gdy pracy jest naprawdę dużo, szczególnie ważny jest dla niego sport, ale i coś na osłodę. Aktor podzielił się też przepisami na desery, które ostatnio najbardziej mu smakują.

Szerszej publiczności dał się poznać jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci serialu "Na Wspólnej". Od tamtego czasu zagrał już w dziesiątkach fantastycznych tytułów i ciągle zdaje się być na fali wznoszącej. Jak przy tym tempie życia nie dać się zmęczeniu i rutynie? Aktor ma na to sprawdzony sposób, o którym opowiedział Olivierowi Janiakowi.

Kuba Wesołowski dba o odpowiedni balans

Pomiędzy kolejnymi planami zdjęciowymi i innymi zawodowymi zajętościami, na których brak Kuba Wesołowski absolutnie narzekać nie może, trudno jest mu zapewne złapać nieco oddechu. Stąd w życiu aktora potrzebny jest dobry plan. Gwiazdor zaczyna dzień od zaczerpnięcia porządnej dawki energii.

- Tym powietrzem jest absolutnie poranny wysiłek. Czy to jest rower, czy to jest bieganie, gra w piłkę. Przy takiej ilości obowiązków, ten poranny, nazwijmy go segment, jest mi niezbędny. I to nie jest tak, że pójdę raz czy drugi, tylko rzeczywiście z konsekwencją taką tytaniczną staram się go realizować - tłumaczył.

Wszystko po to, by bez żadnych wymówek zadbać też o tę mniej zabieganą część dnia. Z takim samym zaangażowaniem, jak do sportu, aktor podchodzi do osładzania sobie życia.

- Desery, lody, karmel, frappuccino, to są rzeczy, które absolutnie są mi bardzo bliskie i do nich również podchodzę bardzo profesjonalnie - zdradził z przymrużeniem oka.

Przepisy na desery lodowe od Starbucks

Profesjonalnie do tematu deseru podchodzi również Starbucks, proponując modne, imponujące, ale proste w wykonaniu desery.

- Wakacje są cudownym momentem, kiedy jest trochę oddechu, kiedy to życie może nie płynie wolniej, ale jest takie bardziej intensywne - zauważa Kuba Wesołowski.

Stąd połączenie kofeiny z lodowym deserem jest wprost idealne, by w upalne letnie dni nieco się schłodzić i zyskać nową energię. Chcecie spróbować? Poniżej zamieszczamy sprawdzone przepisy.

WANILIA I MIÓD

BĘDZIESZ POTRZEBOWAĆ:

• 1 KAWĘ STARBUCKS FRAPPUCCINO® VANILLA

• 1 ŁYŻECZKĘ MIODU

• LÓD

• BITĄ ŚMIETANĘ

PRZYGOTUJ:

Do metalowego shakera wlej butelkę Starbucks Frappuccino® Vanilla,

dodaj łyżeczkę miodu oraz lód.

WYMIESZAJ:

Wstrząśnij mieszankę i przelej do szklanki wcześniej wypełnionej lodem.

UDEKORUJ:

Na koniec dodaj na wierzch bitą śmietanę i udekoruj miodem.

SŁONY KARMEL BĘDZIESZ POTRZEBOWAĆ: • 1 KAWĘ STARBUCKS FRAPPUCCINO® CARAMEL

• SÓL MORSKĄ

• POLEWĘ KARMELOWĄ

• LÓD

• BITĄ ŚMIETANĘ

PRZYGOTUJ: Wlej polewę karmelową do wysokiej szklanki.

WYMIESZAJ: Wsyp lód do szklanki, dodaj szczyptę soli morskiej i zalej kawą Starbucks Frappuccino® Caramel.

UDEKORUJ: Na koniec dodaj na wierzch bitą śmietanę i udekoruj polewą karmelową, której nigdy nie za wiele.

KRUCHE CIASTECZKA

BĘDZIESZ POTRZEBOWAĆ:

• 1 KAWĘ STARBUCKS FRAPPUCCINO® COFFEE

• 1 ŁYŻECZKĘ KREMU HERBATNIKOWEGO

• 1 KRUCHY HERBATNIK

• LÓD

• BITĄ ŚMIETANĘ

PRZYGOTUJ: Do metalowego shakera wlej butelkę Starbucks Frappuccino® Coffee, dodaj jedną łyżeczkę kremu herbatnikowego oraz lód. Nie masz kremu? Zamiast niego użyj pokruszonych herbatników.

WYMIESZAJ: Wstrząśnij mieszankę i przelej do szklanki wypełnionej lodem.

UDEKORUJ: Na koniec dodaj na wierzch bitą śmietanę i posyp pokruszonymi kawałkami herbatnika.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości