Materiał promocyjny

Marka 4F i Robert Lewandowski połączyli siły. Powstała kolekcja sygnowana nazwiskiem piłkarza

Robert Lewandowski o wartościach i współpracy z marką 4F
Źródło: "Co za Tydzień"
Niedawno swoją premierę miała kolekcja, która jest owocem współpracy marki 4F i Roberta Lewandowskiego. Ekipa "Co za Tydzień" gościła na konferencji prasowej jednego ze spotów 4F. To tam swoją premierę miały pierwsze sneakersy inspirowane stylem Roberta Lewandowskiego.

Od początku 2021 roku Robert Lewandowski jest ambasadorem marki 4F. Polska firma tworzy odzież sportową dla przedstawicieli wielu dyscyplin. Ma na swoim koncie liczne, również międzynarodowe sukcesy. Zarówno podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich 2021, jak i zimowej olimpiady w 2022, 4F ubierał nie tylko reprezentantów Polski, ale także przedstawicieli innych krajów. Marka prężnie się rozwija. Choć początkowo nie dawano jej szans, 4F sięga coraz wyżej, realizując wymarzony plan. To właśnie upór w dążeniu do spełniania marzeń połączył markę 4F i jednego z najlepszych piłkarzy na świecie Roberta Lewandowskiego. Wspólnie stworzyli kolekcję sygnowaną nazwiskiem sportowca. W rozmowie z Olivierem Janiakiem w "Co za Tydzień" Robert Lewandowski zdradził, co skłoniło go do przyjęcia propozycji od polskiej marki. Nie obyło się również bez rozmowy o tym, co Polacy kochają najbardziej - o piłce.

Robert Lewandowski o wartościach i współpracy z marką 4F

Robert Lewandowski dołączył do swojej żony Anny Lewandowskiej i współtworzy team ambasadorów marki 4F. Niedawno premierę miała kolekcja sygnowana nazwiskiem słynnego piłkarza - 4F×RL9. Robert Lewandowski nieustannie udowadnia, że nie ma sobie równych na boisku. Teraz chce pokazać, że również w modzie może znaleźć się "w lidze mistrzów". Wraz z marką 4F stworzył pierwszy model sneakersów inspirowany stylem piłkarza. Kolekcja jest połączeniem mody z funkcjonalnością i urzeczywistnieniem zauważalnego romansu codzienności ze sportem. Szczególnie w ostatnich latach w modzie stawiamy przede wszystkim na wygodę. Taka też jest kolekcja Roberta Lewandowskiego.

- Znając mnie i to, co lubię, to w mojej kolekcji stawiam nie tylko na wygląd, ale także na funkcjonalność. Praktyka ma dla mnie ogromne znaczenie. Musi fajnie wyglądać, ale ta praktyka jest czasami trochę ważniejsza. Muszę się w tym dobrze czuć - powiedział piłkarz.

W rozmowie z Olivierem Janiakiem Robert Lewandowski zdradził, dlaczego postawił na polską markę 4F. Piłkarz z jego renomą mógłby współpracować z wieloma zagranicznymi firmami. Co go przekonało?

- Jak zobaczyłem wizję, plany i to, że jest to jednak polska marka, która mierzy wysoko i chce się bardzo mocno rozwijać i wie, w którym kierunku chce iść - to mnie przede wszystkim urzekło. Stwierdziłem, że warto. Ten plan na najbliższe x lat był jednym z kluczowych punktów naszych rozmów - powiedział Robert Lewandowski.

Jak współpracę ze słynnym piłkarzem wspominają przedstawiciele marki 4F? O tym dowiecie się, oglądając fragment niedzielnego odcinka "Co za Tydzień".

Robert Lewandowski o piłce i planach na dalszą karierę

Przy okazji rozmów o modzie, w której jak widać, Robert Lewandowski porusza się równie swobodnie jak na boisku, nie mogło zabraknąć pytania o sprawy zawodowe. Olivier Janiak nie ukrywał, że jest ogromnym fanem piłkarza i podziwia jego postawę życiową. Spotkanie na premierze kolekcji 4F było dobrą okazją do rozmowy na temat człowieczeństwa. Robert Lewandowski znany jest ze swojego zaangażowania w wiele akcji. W rozmowie z Olivier Janiakiem w "Co za Tydzień" opowiedział o pierwszym meczu, który zagrał niedługo po wybuchu wojny w Ukrainie. Wówczas jako jedyny wyszedł na boisko z opaską w barwach ukraińskiej flagi.

- Wiedziałem, że będę kapitanem i wpadłem na pomysł, że założę opaskę w barwach Ukrainy. Kolejnym wyzwaniem było znalezienie jakiegoś materiał, który będzie wyglądał jak barwy Ukrainy, ale też żeby to nie spadało w trakcie meczu. Ktoś z hotelu załatwił mi kawałek materiału i musiałem to zszyć, zlepić - wyznał Robert Lewandowski.

Olivier Janiak zapytał piłkarza o plany na najbliższą przyszłość. W jakim klubie będzie mógł oglądać Roberta Lewandowskiego? Tego dowiecie się, oglądając poniższy fragment odcinka "Co za Tydzień".

Robert Lewandowski o piłce. Czy boi się starcia z Messim?
Źródło: "Co za Tydzień"
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @olivierjaniak

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości