Anna Lewandowska dziś olśniewa stylem. Nie zawsze tak było

Anna Lewandowska na początku kariery
Anna Lewandowska na początku kariery
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/PIOTR ANDRZEJCZAKMWMEDIA
Anna Lewandowska dziś jest w gronie najlepiej ubranych Polek, a jej stylem zachwyca się cały świat. Żona Roberta Lewandowskiego bryluje na najbardziej ekskluzywnych imprezach, jednak nie zawsze tak było. Trenerka dopiero niedawno zaczęła bawić się modą, a na początku swojej medialnej kariery popełniała sporo gaf.

Anna Lewandowska niedawno zachwyciła cały świat, brylując na czerwonym dywanie w Cannes. Żona najlepszego polskiego piłkarza niczym nie odstawała od innych hollywoodzkich gwiazd, a czasem nawet przyćmiewała je swoim blaskiem. To nie pierwszy raz, gdy popularna trenerka zwróciła na siebie uwagę. Jakiś czas temu Anna Lewandowska zerwała ze swoim dość przewidywalnym lookiem i zaczęła bawić się modą. Na początku swojej kariery w show-biznesie wybieranie odpowiednich stylizacji nie szło jej jednak za dobrze.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Anna Lewandowska na początku kariery nie zachwycała stylem

Anna Lewandowska przeszła ogromną metamorfozę i dziś już nie przypomina siebie z przeszłości. Żona Roberta Lewandowskiego zmieniła nie tylko kolor włosów, uczesanie czy sposób malowania, ale przede wszystkim styl. Na początku swojej kariery w show-biznesie trenerka nie przykładała zbyt dużej wagi do swojego wyglądu podczas oficjalnych wyjść. Często po prostu spinała włosy, prawie się nie malowała oraz zakładała najprostsze stylizacje.

Anna Lewandowska w 2012 roku
Anna Lewandowska w 2012 roku
Anna Lewandowska w 2012 roku
Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Żona Roberta Lewandowskiego z roku na rok prezentowała się coraz lepiej, jednak przez pierwsze lata zmiana stylu szła jej bardzo trudno. Gwiazda na tle innych sław nie wyróżniała się absolutnie niczym i często ginęła w tłumie. Przygaszone kolory kreacji, źle dobrane fasony, które nie podkreślały jej smukłej sylwetki były na porządku dziennym. Krytycy wiele razy podkreślali, że lepiej od Anny Lewandowskiej wygląda jej sławny mąż.

Anna Lewandowska w 2013 roku
Anna Lewandowska w 2013 roku
Anna Lewandowska w 2013 roku
Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Gwiazda z czasem zaczęła podpatrywać modowe triki innych celebrytów i dzięki temu dobrze wiedziała, że opalona sylwetka prezentuje się smuklej i lepiej podczas zdjęć na popularnych ściankach. Niestety jednak w przypadku Anny Lewandowskiej dało to odwrotny efekt. Żona Roberta Lewandowskiego na jednej z imprez opaliła bowiem jedynie nogi, podczas gdy jej twarz i szyja były nieproporcjonalnie blade. Z taką wpadką nawet najlepsza stylizacja nie miałaby szansy się obronić.

Anna Lewandowska w 2013 roku
Anna Lewandowska w 2013 roku
Anna Lewandowska w 2013 roku
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Nagrody Elle Awards rozdane. Wśród wyróżnionych Agnieszka Woźniak-Starak
Za nami gala Elle Awards. Po trzech latach przerwy czytelniczki popularnego magazynu mogły spotkać i wyróżnić swoje ulubione gwiazdy. Wśród sław, które zgarnęły prestiżową statuetkę, była także Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" została uznana za "Ikonę stylu".

Anna Lewandowska dziś czaruje cały świat

Anna Lewandowska wyciągnęła lekcje z przeszłości i dziś egzaminy modowe za każdym razem zdaje na piątkę z plusem. Trenerka oraz jej mąż niedawno byli gośćmi Festiwalu Filmowego w Cannes i oboje wprost zachwycali swoimi kreacjami. Gwiazda podczas każdego wyjścia przebierała się kilka razy. W swoich zjawiskowych sukniach i diamentowej biżuterii lśniła na najsłynniejszym czerwonym dywanie na Lazurowym Wybrzeżu i ani trochę nie odbiegała od gwiazd Hollywood. Z biegiem czasu Anna Lewandowska popracowała bowiem nad całokształtem w kwestii swojego wyglądu i chyba jeszcze nigdy nie prezentowała sie tak dobrze, jak teraz.

Anna i Robert Lewandowscy w Cannes
Anna i Robert Lewandowscy w Cannes
Anna i Robert Lewandowscy w Cannes
Źródło: Daniele Venturelli/WireImage

Festiwal w Cannes to jednak wydarzenie, do którego każdy bardzo długo się przygotowuje. Anna Lewandowska bryluje także na dużo mniejszych imprezach, które odbywają się w naszym kraju. Gwiazda chętnie sięga po garnitury, bazując na szlachetnych tkaninach i obecnych trendach. Żona Roberta Lewandowskiego pokochała modę z wzajemnością i dziś jest jedną z trendsetterek.

Anna Lewandowska w 2022 roku
Anna Lewandowska w 2022 roku
Anna Lewandowska w 2022 roku
Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Anna Lewandowska czuje się też dobrze w nieco bardziej ulicznych stylizacjach, a w jej obecnej garderobie nigdy nie wieje nudą. Na początku roku gwiazda zachwyciła opinię publiczną w stylizacji, w której pojawiła się na paryskim Fashion Weeku. Żona piłkarza postawiła wówczas na prosty look, który z powodzeniem można odtworzyć w zaciszu własnego domu. Trenerka zabawiła się bowiem fakturami: spodnie były welurowe, a marynarka klasyczna z rękawem w prążki. Wszystko było w jednym kolorze, ale stylizacja dzięki różnorodności materiałów od razu rzucała się w oczy.

Anna Lewandowska w 2022 roku
Anna Lewandowska w 2022 roku
Anna Lewandowska w 2022 roku
Źródło: Marc Piasecki/WireImage/Getty Images

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/PIOTR ANDRZEJCZAKMWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości