Męskie Granie 2022. Ruszyła sprzedaż biletów. Kiedy pierwszy koncert?

Męskie Granie
Męskie Granie 2022 - kiedy rozpocznie się trasa koncertowa?
Źródło: MW MEDIA
Męskie Granie 2022 to jedna z najbardziej wyczekiwanych tras koncertowych w Polsce. Wydarzenie będzie obejmowało aż 16 koncertów, a muzycy przemierzą niemal cały kraj. Pierwszy z występów odbędzie się w Poznaniu. Kiedy i gdzie rozpocznie się sprzedaż biletów?

Męskie Granie 2022 rozpocznie się oficjalnie już 24 czerwca w Poznaniu. To właśnie tam, w Parku Cytadela zabrzmią pierwsze wersy piosenek. Niestety sprzedaż biletów nie potrwa długo. Czy fani pobiją kolejny rekord w prędkości wykupionych wejściówek?

Męskie Granie 2022 - daty koncertów

Męskie Granie to wielkie wydarzenie kulturalne, które od lat zbliża ludzi. Artyści zawitają do ośmiu miast, w których łącznie zagrają 16 koncertów. W każdym miejscu zaplanowane są aż dwa dni pełne muzycznych wrażeń, które całkowicie będą różniły się programem. 

Trasa koncertowa obejmuje następujące miasta:

24-25 czerwca – Poznań, Park Cytadela

8-9 lipca – Katowice, Muchowiec

15-16 lipca – Warszawa, Służewiec 

22-23 lipca – Wrocław, Partynice

29-30 lipca – Kraków, Muzeum Lotnictwa

12-13 sierpnia – Szczecin, Łasztownia

19-20 sierpnia – Gdańsk, Polsat Plus Arena

26-27 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem 

O tym kto wystąpi na Męskim Graniu w 2022 roku, zostaniemy poinformowani w ciągu najbliższych tygodni.

Piotr Głowacki zabiera dzieci na plany filmowe i do teatru. "Dajemy im różne szanse"
Piotr Głowacki jest ojcem dwójki dzieci. Aktor przyznał, że czasami zabiera swoje pociechy do pracy, gdzie mogą podpatrywać go w akcji, ale jednocześnie zapewnił, że nie chce ich na siłę wciągać do show-biznesu. - Staramy ich się do niczego nie przymuszać - powiedział w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą. Ida i Arron mają też jeszcze jedną pasję, którą dzielą ze sławnymi rodzicami.

Męskie Granie 2022 - kiedy i gdzie kupić bilety?

Przedsprzedaż biletów rozpoczęła się 7 kwietnia o 12.00 i będzie trwała do 23:59 lub do wyczerpania puli. To jednak opcja przewidziana wyłącznie dla klientów Allegro Smart. Przedsprzedaż dostępna dla wszystkich zainteresowanych zacznie się w piątek, 8 kwietnia o godzinie 12:00. Bilety jednodniowe dostępne będą w cenie 199 zł, a karnety na dwa dni – w cenie 360 zł. 

Na każdym z biletów, dla zachowania ostrożności podane będą personalia właściciela. W 2022 roku limit zakupu biletów na koncert wynosi 4 sztuki na jednego użytkownika.

Zobacz także:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości