Tak teraz wygląda Jerzy Połomski. Wystąpił w nagraniu ze Skolimowa

Jak dziś wygląda i czuje się Jerzy Połomski?
Jak dziś wygląda i czuje się Jerzy Połomski?
Źródło: MWMEDIA
Jerzy Połomski to wybitny polski artysta, którego przeboje do dzisiaj łączą pokolenia. "Bo z dziewczynami" czy "Cała sala śpiewa z nami" znają starsi i młodsi słuchacze. Piosenkarz rok temu przeprowadził się do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Jak teraz wygląda dawno niewidziany artysta?

Jerzy Połomski wciąż ma wierne grono fanów, którym zależy na jego zdrowiu. Piosenkarz nie był w stanie mieszkać samotnie, a w Skolimowie ma zapewnioną całodobową opiekę. Wiemy, jak teraz wygląda. Na oficjalnym kanale Związku Artystów Scen Polskich w serwisie YouTube pojawił się filmik, w którym gwiazdy estrady apelują o przekazywanie 1% podatku na rzecz Fundacji Artystów Weteranów Scen Polskich. W nagraniu wziął udział również Jerzy Połomski.

Jak teraz wygląda Jerzy Połomski? Nowe nagranie

W materiale udostępnionym przez ZASP pojawiło się kilka wybitnych postaci. Gwiazdy apelują o przekazanie 1% podatku na słuszny cel. Wystąpili m.in. aktorzy Daniel Olbrychski, Marian Opania i Emilia Krakowska.

"Daj jeden procent podatku na Dom Artysty Seniora. Daj, bo bez twego dodatku z drożyzną się nie upora" - śpiewa w nagraniu Hanna Śleszyńska.

W materiale zobaczymy również Jerzego Połomskiego. Niestety artysta nie wydobył z siebie ani jednego słowa. Śpiewak patrzy prosto w kamerę i śle uśmiech do widzów.

"Wzruszyłam się. Tyle nam Państwo daliście w życiu radości. Pięknie Was widzieć" - skomentowała internautka.

Grzegorz Skawiński maluje obrazy
Grzegorz Skawiński maluje obrazy
Źródło: Co Za Tydzień

W jakim stanie jest Jerzy Połomski?

Jerzy Połomski nie założył rodziny. Artysta miał problemy z pamięcią i coraz gorszy słuch. Mieszkał sam w Warszawie, ale nie mógł dłużej pozostawać bez opieki, więc podjął decyzję o przeprowadzce do Skolimowa. Menedżerka piosenkarza Violetta Lewandowska wyjaśniła, co mu dolega.

"Ma pewne kłopoty. Problemy ze słuchem i pamięcią, typowe dla starszej osoby, która spędziła 60 lat na scenie ogłuszana przez orkiestrę [...] Odpoczywa. Jest piękny park i duża przestrzeń do spacerów oraz wspaniałe wyżywienie. Moim zdaniem jego stan jest nawet lepszy, niż był wcześniej" - opowiedziała o pobycie piosenkarza w Skolimowie w rozmowie z Plejadą w sierpniu 2021 r.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości